02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про координацію роботи щодо забезпечення безпеки громадян та об’єктів інфраструктури в м. Вишгороді в режимі підвищеної готовості та надзвичайної ситуації

Розпорядження від 02 лютого 2015 року № 10
З метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з можливими терористичними проявами на підприємствах, установах, організаціях та об’єктах з масовим знаходженням людей на території міста, на виконання Закону України «Про боротьбу з тероризмом» від 20 березня 2003 року № 638-IV, ст.ст.13, 14, 19 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 р. № 47-р, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Пам’ятку першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів (додається).
2. Затвердити Пам’ятку щодо першочергових дій у разі виявлення вибухових пристроїв або схожих на них предметів (додається).
3. Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» організувати взаємодію та ефективний обмін інформацією з керівниками підприємств для вжиття заходів, спрямованих на посилення охорони об’єктів водопостачання; посилити режим охорони та забезпечення системи контролю якості води у місцях водозабору та найбільш уразливих місцях системи водопостачання.
4. Комунальному підприємству житлового і комунального господарства Вишгородської міської ради — з метою своєчасного виявлення підозрілих предметів і запобігання закладки вибухових пристроїв, недопущення перекриття шляхів евакуації людей і транспорту — провести обстеження горищ, підвалів, технічних приміщень житлових будинків.
5. Оприлюднити інформацію про адреси бомбосховищ та адреси приміщень, придатних для безпечного перебування жителів міста в надзвичайних ситуаціях.
6. Вишгородському РВГУ МВС України у Київській області — з метою безпеки громадян, охорони найбільш важливих об’єктів інфраструктури, громадського порядку — посилити режим патрулювання міста.
7. Рекомендувати головному лікарю Вишгородської центральної районної лікарні Павленку В.П. розробити графік навчання населення щодо надання першої невідкладної медичної допомоги постраждалим в умовах надзвичайної ситуації.
8. Керівникам підприємств, установ, організацій, власникам об’єктів з масовим перебуванням людей вивчити Пам’ятки щодо першочергових дій у разі виявлення вибухових пристроїв або схожих на них предметів та Пам’ятки першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, вжити заходів з виконання отриманих рекомендацій підпорядкованими посадовими особами.
9. Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.
Міський голова В. РЕШЕТНЯК
Далі — див. стор. 2