09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Казка від «Клерико»

4

Майже рік кипить робота над новим грандіозним проектом, масштабам якого точно позаздрили б навіть деякі телевізійні. Незабаром Вишгородський комунальний заклад Танцювальний колектив (КЗТК) «Клерико» закінчить підготовку до власної танцювальної вистави, яка не залишить байдужим нікого. Нові номери, оригінальні костюми, нестандартні режисерські рішення — і це далеко не все, чим вражатимуть танцюристи своїх улюблених глядачів.
Без вихідних Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» віддано й завзято готується до виходу казки, створеної власними творчими силами. «Робити повноцінну виставу за сценарієм, з акторами, реквізитом і декораціями набагато складніше, ніж сольні концерти, але ми впораємося! Залишилося ще трохи попрацювати, щоб подарувати нашу працю глядачам. Ми впевнені — вам сподобається!», «Все своїми руками! Ви не уявляєте: справді ВСЕ!», «Так… втомлюємося. Але як по-іншому?! Ми живемо цим!», «Такими ви нас ще не бачили. Ми самі ще себе не бачили у настільки нових образах!» — діляться враженнями найстарші учасники колективу.
Звісно, ніхто не відкриває секретів танцювальної казки до появи перших афіш, але дещо скажемо: усім відомий твір постане перед глядачами по-новому. Колектив запрошує вишгородчан на прем’єру наприкінці лютого.
Попри напружену підготовку до концерту, «Клерико» знаходить час і для розваг. Так, 11 листопада 2014 року відсвяткували своє 13-річчя: як завжди, дружно, у стінах власної танцювальної зали. Учасники, яких понад 200, а також друзі колективу прийшли привітати всіх із цим святом. На початку розважальної програми було чимало конкурсів та ігор для дітей і дорослих, а закінчувалася вона… тортом, яким Вишгородський міський голова Віктор Решетняк привітав танцюристів.
День народження «Клерико» не обійшовся й без сліз…. Подарунок старшої групи колективу, відеоролик зі щирими побажаннями, розчулив серце усіх присутніх. «Ми вдячні кожному за привітання і теплі слова… Сподіваюся, 11 листопада 2015 року ми відсвяткуємо день народження «Клерико» вже у кількості понад 300 учасників», — посміхаючись, каже Ольга Пінчук, керівник і наша друга мама.
А до Нового року працівники КЗТК «Клерико» організували чудове свято для дітлахів. Танці, співи, конкурси, ігри, солодощі, а головне — Дід Мороз із подарунками чекали на всіх. Тематика свята (подорож різними країнами) дала змогу не тільки весело провести час, а й ознайомитися з розмаїттям танців народів світу. Тепер з гордістю можна сказати, що у новому році всі учасники колективу «Клерико» віком від 3 до 20 років уміють танцювати каругу, сиртакі й багато інших народних танців.