06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Щедрували, добра бажали

DSC07050

DSC06961

DSC06962

DSC07001

DSC07091

Галина МАКАРЕНКО

ФОТО — автор, спеціально для «Вишгорода»

Свято Маланки і Василя, Старий новий рік — ще одна сторінка в традиційних українських святкуваннях. Фольклорний колектив «Золотий вік» разом із працівниками Вишгородського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) і районного Будинку культури «Енергетик» привітали вишгородчан зі святами.

Радо зустрічала щедрувальників активістка вишгородської міської організації ветеранів Меланія Білько, одягнувши вишиванку та традиційну українську хустку: «Надзвичайно люблю ці свята за їх глибинний народний зміст, а ще, звичайно, й тому, що це день мого Ангела і я його завжди вшановую. Приємно, що цього дня до мене завітав такий гарний колектив, який завжди піднімає настрій».

Традиційні українські новорічні привітання подарували щедрувальники і працівникам міськради та Вишгородському міському голові Віктору Решетняку. «Це було несподіваним для нас, але надзвичайно приємним, — говорить Віктор Олександрович. — У наш складний час треба допомагати людям наповнювати життя позитивним змістом і «Золотий вік» це з успіхом робить».

Защедрував «Золотий вік» і депутатам міської ради — на своїх робочих місцях приймали щедрувальників Валерій Виговський, Максим Макаренко та Юрій Колодзян.

Юрій Дмитрович, дякуючи за привітання, розповів, що минулого року, коли «Золотий вік» брав участь у телепередачі «Фольк-мюзік», якраз перебував у санаторії в Хмільнику і гордо розповідав своїм сусідам, що в передачі виступають його земляки. А Валерій Павлович зауважив, що митці роблять надзвичайно важливу справу, зберігаючи українські народні традиції, і пообіцяв, що депутатський корпус завжди підтримуватиме колектив, як робив це і донині.

Надзвичайно теплою була зустріч «Золотого віку» з головою районної ради Іриною Побідаш, яка багатьох членів колективу знає особисто і радіє за їхні успіхи.

А ось у районній організації Товариства Червоного Хреста України щедрувальники заспівали ще й «Многії літа…» — саме 13 січня відзначає свій день народження голова районної організації Ірина Правдива. «Цьогорічний мій день народження, дякуючи «Золотому віку», чи не найяскравіший, — говорить Ірина Олександрівна. — Дякую їм за це і бажаю, щоб їх творчий запал не згасав ще багато років».

В управлінні Пенсійного фонду у Вишгородському районі не всі працівники змогли прийти до зали засідань, щоб послухати щедрувальників, адже тут прийом громадян — безперервний і чимало їх спілкувалось із інспекторами. Але дзвінкі голоси щедрувальників було чути в усьому приміщенні, тож, певно, кожен із працівників управління фонду долучився до традиційних віншувань.

Банк «Аваль», районна Самооборона, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, чимало інших закладів та організацій і пересічних громадян почули від «Золотого віку» щирі традиційні побажання здоров’я, добра, миру і злагоди, отримали щедру порцію позитивного заряду. Хай же збудуться всі ті побажання, бо наш багатостраждальний і трудолюбивий народ на це заслуговує!