30.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нарешті ротація 25 батальйону !

rot

Олександр ДЗЮБА

24 грудня 2014 року, під прикриттям ночі, почалася ротація 25 окремого батальйону «Київська Русь», у якому багато вишгородців. Наші героїчні бійці разом із військовою технікою стали на марш і рушили в бік м. Ізюм для відправлення залізницею в смт Десна – місце своєї постійної дислокації.

Дякую всім, хто підтримував та брав участь у заходах, організованих Громадською Організацією «Народна Рада м. Вишгорода і Вишгородського району», що були спрямовані на проведення ротації 25 батальйону (його бійці більше трьох місяців несли службу на передовій в м. Дебальцеве).
Чекаємо хлопців із нетерпінням!
Зазначу також, що 21 та 22 грудня представники благодійного фонду «З відкритим серцем у майбутнє» доставили та передали в 54, 90, та 128 бригади, 25 батальйон та в один із підрозділів 169 навчального центру іменні посилки та необхідне майно різного призначення. На зворотній шлях наш автомобіль завантажили майном хлопців із двадцятьп’ятки – для перевезення в місце постійної дислокації і подальшого використання при несенні військової служби.
Виїжджаючи з Дебальцевого, ми зустріли 40 окремий батальйон із Херсонщини, який їхав на заміну 25-го. У розмові з бійцями дізнались, що хлопці вперше на передовій. Вони не мають ні досвіду перебування в зоні АТО, ні необхідних речей для нормального несення військової служби, у т. ч. засобів зв’язку та спостереження. Вважаю, що тепер ми повинні допомогти і цьому підрозділу – забезпечити всім, що може зберегти життя бійцям, які ризикують ним заради нашої Батьківщини та усіх нас.
Не стійте осторонь, долучайтесь!
Благодійний фонд знаходиться за адресою: м. Вишгород, вул. Н. Шолуденка, 6-г, офіс 190.