29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Астрологічний прогноз на 2015 рік по знаках зодіаку!

Астрологи говорять, що 2015 рік Дерев’яної Кози буде емоційним, насиченим різними подіями, вдалим для бізнесу й розвитку, а ще — допоможе врегулювати конфлікти.

Гороскоп на 2015 рік для Овнів

У 2015 році Овнам доведеться навчитися стримувати свої емоції, бути обачними й підтримувати гарні відносини з людьми. Новий рік відкриє Овнам можливість розширення або відкриття власного бізнесу, але при цьому важливо не переоцінити свої фінансові реалії.  Саме Овни частіше інших представників знаків Зодіаку в 2015 році будуть одружуватися, а сімейні Овни зміцнять свої почуття. У наступаючому році Овнам важливо стежити за своєю фізичною формою, контролювати хронічні захворювання й правильно харчуватися.

Гороскоп на 2015 рік для Тельців

2015 рік буде для Тельців вдалим насамперед у професійний діяльності: з’явиться можливість спростити, змінити й повернути у свою сторону багато процесів. Саме Тельці, частіше, ніж інші знаки Зодіаку, будуть відкривати свій бізнес, починати щось нове, прибуткове і цікаве, що рано або пізно вплине на їхні доходи у кращий бік. В особистих відносинах у Тельців можливі конфлікти з партнером, які можна буде вирішити за допомогою спокійних переговорів. Важливо стежити за здоров’м, тому що зірки показують високий ризик хвороб і травм.

Гороскоп на 2015 рік для Близнюків

Для Близнюків 2015 рік принесе позитивні й багатообіцяючі події, завдяки яким вони зможуть відчути себе забезпеченими і захищеними, поліпшити матеріальне становище й завести корисні знайомства. Фінансове становище Близнюків буде залежати багато в чому від їх налаштування на роботу, але якісь серйозні проблеми можливі навряд чи. Якщо Близнюк захоче — він завжди заробить грошей. В особистих відносинах у Близнюків усе буде дуже інтенсивно: можлива зміна партнера, пошук нових захоплень і відчуттів. Щоб витримати подібне навантаження на організм, варто подбати про здоров’я, звернувши увагу на серцево-судинну систему й тиск.

Гороскоп на 2015 рік для Раків

В 2015 році Раки зможуть випробувати себе, спробувавши щось нове й незвідане. Головне — не злякатися й не зупинитися, а змінити те, що не влаштовує. Наприклад, змінити стару роботу, подумати про перспективність особистих і дружніх відносин. Новий 2015 рік може виявитися для Раків складним у фінансовому плані, тому що більше часу вони приділять домашнім турботам і відносинам. Особисте життя Раків буде вирувати: нові зустрічі, флірт, весілля й розлучення, цього року може бути все. Для того, щоб уберегти себе від стресу, Ракам варто частіше відпочивати, відволікатися від проблем, проводячи час на природі й займаючись улюбленим хобі.

Гороскоп на 2015 рік для Левів

Левам у 2015 році доведеться взяти до уваги свій незалежний характер і  попрацювати над зміцненням відносин з партнерами й керівництвом, щоб згладити можливі проблеми в професійній сфері. Вирішивши проблеми на роботі, Леви зможуть присвятити час особистим проблемам і повноцінному відпочинку. Через любов Левів до широких вчинків у 2015 році в них можуть виникнути проблеми з фінансами. В особистому житті Левів усе буде чудово, але тільки, якщо й тут вони виявлять стриманість і вірність.

Гороскоп на 2015 рік для Діви

Представники знака Діва в 2015 році будуть повні сил, бадьорості, заряджені на роботу й готові до нових здійснень. Зросте вплив Діви в родині й колективі, що допоможе вигідно й правильно вибудувати відносини з рідними й колегами. Бережливість і ощадливість Діви знадобиться в 2015 році, тому що саме вона допоможе нагромадити й примножити фінанси, як удома, так і на роботі.У сфері любовних відносин Діви будуть більше приділяти увагу зовнішньому враженню, ніж реальним почуттям. Непевність у власних силах може вилитися в контроль і обмеження партнера, що згодом переросте в конфлікт.У 2015 році Дівам варто стежити за хронічними захворюваннями, контролювати стан шлунка й печінки.

Гороскоп на 2015 рік для Терезів

Народжені під знаком Терези люди в 2015 році зможуть зробити вирішальний крок у своєму житті: звільнитися з обридлої роботи й відкрити свою справу, домогтися підвищення по службі або одержати довгоочікувану пропозицію руки й серця. Фінансова сфера Терезів в 2015 році не буде відрізнятися особливою позитивною динамікою, тому варто почати збирати гроші, розтрачуючи їх лише на найважливіше й бажане. Любовні відносини можуть привести як до абсолютного щастя, так і до повного краху, залежно від ключових рішень, які в наступаючому році доведеться приймати Терезам. У родинах Терезів може очікуватися поповнення, тому не забувайте стежити за своїм гормональним станом і функціями статевої системи.

Гороскоп на 2015 рік для Скорпіонів

У 2015 році Скорпіони зможуть домогтися всього, чого побажають, і навіть більше, як у напрямку кар’єрного росту, так і в плані фінансів, якщо поставлять перед собою чітку мету й виявлять необхідні зусилля. У наступаючому році Скорпіон може перейти на керівні посади, залучаючи до своїх ідей небайдужих людей і професіоналів. Підвищення по службі подарує можливість трохи потранжирити або вкласти гроші у свій особистий новий проект. У 2015 році в Скорпіона активізується любовна й сексуальна енергія. Важливо, щоб партнер відповідав тією ж емоційністю, у іншому випадку — можуть виникати конфлікти й непорозуміння. Хоча правильний спосіб життя зовсім не кредо Скорпіона, в 2015 році бажано приділяти увагу своєму імунітету й стежити за якістю харчування, тому що під ударом може виявитися робота шлунково-кишкового тракту.

Гороскоп на 2015 рік для Стрільців

Для Стрільців 2015 рік — шанс виправити наслідки року, що йде. Тому, якщо буде потреба, приступайте до налагодження свого особистого життя й професійної діяльності буквально з 1 січня. Зірки обіцяють Стрільцям у 2015 році можливість творчої реалізації й спілкування з людьми, близькими за духом. А в наш час це дорогого коштує. У наступаючому році в Стрільців не буде особливого фінансового успіху, але, раціонально використовуючи наявні гроші, вони зможуть протриматися на плаву й придбати все необхідне. Любовна сфера Стрільця буде багата новими почуттями й відчуттями в емоційній і сексуальній сфері. Можливі нові відносини, але навряд чи вони будуть тривалими. У наступаючому 2015 році Стрільцям варто приділити увагу своїй дихальній системі, зайнятися дихальною йогою, плаванням або бігом.

Гороскоп на 2015 рік для Козерогів

Наступаючий 2015 рік додасть Козерогам гнучкості, зробить їхні аргументи досконалішими, що дозволить піднятися кар’єрними сходами. А свої нові ідеї Козерог зможе використовувати для успішного розвитку бізнесу. В 2015 році Козероги навряд чи будуть мати потребу в грошах, тому що чітко розподілять всі свої заощадження, розраховуючи тільки на себе. У наступаючому році не варто зв’язуватися з позиками й кредитами. А в любовній сфері активність Козерогів зменшиться,  відносини можуть зайти в глухий кут. Для того, щоб не втратити партнера, Козерогам варто не забувати про любов і ніжність, не утомлюватися завойовувати й підорювати кохану людину. Здоров’ю в 2015 році Козерогам варто приділити особливу увагу, зірки передвіщають проблеми з імунітетом, станом нервової системи, волоссям і шкірою.

Гороскоп на 2015 рік для Водоліїв

У наступаючому 2015 році головним правилом Водоліїв повинен стати девіз «не вішати ніс!» і тоді в них з’являться всі шанси на успіх. Комунікабельність, нові корисні знайомства, а також підтримка старих дружніх зв’язків допоможе Водоліям  у 2015 році знайти себе в бізнесі. У фінансовій сфері у Водолія можуть виникнути проблеми через ризиковані пропозиції й нові проекти. Допомогти уникнути фінансових складностей може здатність доводити почате до кінця, визнавати свої помилки й робити з них необхідні висновки. Маючи відмінну чарівність і харизму, у наступаючому 2015 році Водолій зможе викликати прихильність до себе кожного, але до того моменту, поки не з’являться справжні почуття, сам не завжди відповість взаємністю, боячись втратити жадану волю. Водолій не завжди приділяє потрібну увагу своєму здоров’ю, а в 2015 році це буде необхідно, тому що брак вітамінів може позначитися на крихкості кісток і розвитку захворювань кісток і суглобів.

Гороскоп на 2015 рік для Риб

У наступаючому 2015 році у Риб обов’язково збудеться все задумане. Наступаючий Рік Кози принесе їм віру в себе, в успіх і вміння відстоювати свою точку зору. Повага колег допоможе Рибам знайти поважне місце в колективі, одержати необхідну підтримку, а, можливо, і підвищення. Однак у наступаючому 2015 році Рибам доведеться багато й ретельно трудитися, щоб збільшити свій дохід. Представники знака Риб цінують гроші й уміють ними грамотно розпоряджатися, тому в 2015 році наявні заощадження вони вкладуть у справу й зможуть фінансово допомогти родичам і близьким. У 2015 році в Риб навряд чи будуть серйозні зміни в особистих відносинах: шлюби будуть стабільними, а ті, хто ще тільки мріє знайти свого партнера, не завжди будуть задоволені сформованими стосунками. У наступаючому році Рибам важливо приділяти увагу своїй вазі, стану зубів, шкіри й судин, тому важливо збалансувати дієту, необхідні спортивні заняття в басейні або фітнес-центрі.

Нехай, незалежно від гороскопу, наступний 2015 рік буде для вас вдалим і добрим!