06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Правила безпеки під час зернозбиральної кампанії

Ігор РИБЕЦЬ, інспектор Вишгородського районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області

Перед початком зернозбиральних робіт керівники господарств, фермери повинні провести певні організаційні та профілактичні заходи.

СКИРТУВАННЯ КОРМІВ

Місця постійного зберігання грубих кормів треба обгородити та обладнати блискавкозахистом. Забороняється застосовувати відкритий вогонь. Слід забезпечити цілодобову охорону скирт сіна та соломи, ділянки тимчасового скиртування – оборати. У місцях, де ведуться роботи, мають чергувати трактори з плугами. Тут же встановлюються ємність з водою та первинні засоби пожежогасіння.

ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ

Для зберігання пожежних машин, мотопомп і пристосованої для пожежогасіння сільськогосподарської техніки, яка повинна бути повністю укомплектована та справна, а також для  організації цілодобового чергування членів ПСО-ДПД мають бути обладнані спеціальні приміщення з телефонним зв’язком. Використовувати зазначену техніку не за призначенням суворо забороняється.

ДІЇ ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОЖЕЖІ

 

При виникненні пожежі треба негайно повідомити пожежну охорону по телефону «101». До приїзду пожежних слід гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння. Щоб обмежити  розповсюдження вогню, зону горіння необхідно обов’язково оборати.