31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пляжний волейбол: 2-ий тур чемпіонату України

Олександр ТЕРНОВИЙ

ФОТО — Альона СИДОРЕНКО, спеціально для «Вишгорода»

Продовжують набирати обертів змагання з пляжного волейболу в Україні. Нещодавно проходили ігри 2-го туру чемпіонату України 2014 серед чоловіків та жінок.

Після нетривалої перерви, офіційні турніри знову повернулися до столиці. З 5 по 8 червня в Гідропарку на кортах пляжного комплексу «Ольмека» проходили спекотні баталії серед чоловічих та жіночих команд. Відчутно як столиця сумувала за святом пляжного волейболу, адже й кількість глядачів, а особливо кількість місцевих команд, свідчать про це.

25 чоловічих команд та 19 жіночих підтвердили свою участь в даному турнірі. Вперше за останні кілька років на змагання заявилась чоловіча команда з м. Вишгорода (Подгорний Віктор/Терновий Олександр). У пятницю чоловіки зіграли кваліфікаційний етап, під час якого з числа 9 команд було визначено кращі 4, котрі продовжили виступ в основній сітці турніру: Савитюк/Яковлєв (Рівне), Подгорний/Терновий (Вишгород), Подпорінов/Жовтий (Київ), Дідух/Янішевський (Київ).

Основні баталії 2-го туру чемпіонату України розгорнулися в суботу та неділю. У першій грі основної сітки вишгородчанам протистояла пара з м. Дніпропетровськ (Сердюк/Рабченюк). Незважаючи на різницю в класі команда з Вишгороду виривається вперед 12:7, але до кінця першої партії розгубила всю перевагу, поразка з рахунком 18:21. Початок другої партії і знову Вишгород нарощує перевагу, на технічну перерву команди вирушають за рахунку 12:9. І як не прикро, але Дніпропетровську вдається вирівняти гру і вийти вперед 19:20. Контрольний м’яч. Вишгород подає, Дніпропетровськ невпевнено діє на прийомі і повертає м’яч, але команда з Вишгороду не скористалась подарунком, після атаки м’яч направляється в аут.(19:21)

У другій грі на нашу команду чекала зустріч із командою з м.Києва (Щекота/Коструб). Суперники добре знають один одного, тому гра була дуже напруженою. По одному-два очки кияни постійно нарощували перевагу. Виснажені запеклою боротьбою, Вишгород програє з рахунком 2:0 (21:13, 21:13), закінчує участь в турнірі на 17-20 місці.

П’єдестал пошани в чоловічій дисципліні повністю окупували команди з Запоріжжя: 1 місце — Резнік/Ярощук (Запоріжжя/Іллічівск), 2 місце — Попов/Ковальов (Запоріжжя/Рівне), 3 місце — Гордєєв/Ємельянчик (Запоріжжя). Найкраща команда з м. Києва (Подпорінов/Жовтий) посіла 5-8 місце.

Жіночі команди розпочали боротьбу одразу з основної сітки. Ніхто не зміг скласти конкуренцію двом київським парам: Шумейко/Мазур (м. Київ), Чекмарьова/Давідова (Київ/Запоріжжя). Обидві команди провели турнір на одному диханні, змітаючи суперників на своєму шляху. Зустрівшись у фіналі жодна з команд не хотіла поступатись, але цього дня сильнішими виявились Чекмарьова/Давідова (Київ/Запоріжжя), які перемогли з рахунком 2:0 (21:14, 21:13). Третє місце посіла команда з м.Суми (Суліма/Удовенко).

Наступний тур чемпіонату України з пляжного волейболу відбудеться в м. Черкаси 17-20.07.2014.