05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нарада з приводу будівництва тимчасової переправи через Канал

06.04.2023 в Вишгородській РДА відбулася нарада з приводу будівництва тимчасової переправи через Канал.
З наступного тижня почнуться роботи з облаштування під’їздів зі сторін Собі та Наві. Монтувати, та контролювати стан переправи будуть військові спеціалісти. Передбачається, що рух по понтонах буде в одному напрямку. Тобто з 0-14 напрямок Києва, з 14 – 24 напрямок Хотянівки. На переправі будуть чергувати військові, які зможуть організувати проїзд техніки спецпризначення (скора, ДСНС, поліція).
Була також розмова про влаштування пішохідного проходу. Альтернативний проїзд через Лебедівку, зостається. Хочу від усієї нашої громади, щиро подякувати пану Руслан Ничік за те, що він прислухався до наших прохань і тримає своє слово!!! А ще хочу сказати, що паркану Navi місця біля дороги нема. В службі автомобільних доріг у Київській області було піднято документацію по цій споруді. Паркан підлягає демонтажу!!! За всіма цими чудовими новинами стоїть дуже поважна людина, Народний Депутат України, пані Ольга Василевська-Смаглюк – Округ 96. Вона стільки зробила для нас, що слів подяки не вистачить!!! Але в нас ще дуже багато справ, задля Перемоги!
В Україні немає такого досвіду, коли працювала б понтонна переправа завдовжки понад 100 м. Та ще на річці, в котрій змінний напрямок течії. Були маленькі, Та й там водії примудрялися стрибнути у воду. Набираємось терпіння і чекаємо, як будуть розвиватися події. УСЕ БУДЕ УКРАЇНА!