02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Сьогодні конструкції понтонного мосту прибули в Київ

Системна підтримка України міжнародними партнерами неоціненна. Поки Україна б’ється на всіх фронтах ми працюємо над швидким забезпеченням руху там, де інфраструктура була зруйнована війною.
▫ Після деокупації регіону, за кілька місяців нам вдалося відновити проїзд на 20 локаціях: десь ми зводили тимчасові переправи, десь об’їзні дороги – обирали в першу чергу швидкі та надійні рішення, адже вкрай важливо було налагодити транспортний зв’язок з усіма населеними пунктами області.
▫ На початку повномасштабного вторгнення росії, один з прольотів мосту на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів було зруйновано.
Для оперативного налагодження сполучення, навесні 2022 року військові влаштували тимчасову конструкцію, проте вона не здатна витримувати тривалі навантаження, а міст потребує капітального відновлення.
▪ І щоб логістика для мешканців лівобережної частини району та сусідніх областей суттєво не ускладнилась на час проведення ремонту основного мосту – встановлюємо понтонну переправу.
▪ Сьогодні конструкції понтонного мосту прибули в Київ. Після проведення необхідних підготовчих робіт, змонтуємо тимчасовий міст через канал, який буде забезпечувати транспортне сполучення на час ремонту основного мосту.
Понтонний міст стане другою конструкцією від Чехії, який встановимо в Київській області.
🇨🇿 🇺🇦 Дякуємо союзній Чехії, яка однією з перших європейських держав відгукнулась на запит щодо надання тимчасових мостових конструкцій для підтримки дорожнього сектору України під час війни.