31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ЯК ПІДГОТУВАТИ КВАРТИРУ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Ділимось порадами Мінрегіону про те, як підготувати квартиру до опалювального сезону. Міністерство рекомендує українцям заздалегідь потурбуватись про утеплення свого помешкання, підготувати прилади опалення, подбати про альтернативні способи обігріву тощо.

Рекомендації Мінрегіону для підготовки квартири до зими:

1️⃣ Зменшіть тепловтрати

Проведіть профілактику металопластикових вікон, ущільніть вікна та двері. Визначте одну кімнату для обігріву на випадок надзвичайної ситуації.

2️⃣ Перевірте обладнання

Викличте фахівця для перевірки розеток, проводки та електроприладів. Якщо у вас індивідуальне опалення, проведіть технічне обслуговування котла.

3️⃣ Підготуйте батареї

Відсуньте меблі від батарей, зберіть штори, зніміть декоративні панелі. Наклейте тепловідбивний екран (фольгований матеріал) на стіну за батареями.

4️⃣ Підготуйте додаткові джерела тепла

Перевірте стан теплої підлоги, обігрівачів, кондиціонера. Проведіть технічне обслуговування кондиціонера та дізнайтесь, чи може він обігрівати та при яких температурах.

5️⃣ Подбайте разом із сусідами про утеплення під’їзду та будинку

Прослідкуйте за збереженням тепла у під’їздах, підвалах та горищах. Трубопроводи мають бути утеплені. Всі вікна та двері мають щільно зачинятися.

6️⃣ Об’єднайте домогосподарства

Підготуйте план, домовтеся з родичами, сусідами, друзями про спільні дії на випадок надзвичайної ситуації. Об’єднайтеся, щоби обігрітися!