06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вітаємо всіх українців із Днем Державного прапора України!

Синьо-жовтий стяг – це один із трьох головних державних символів незалежності нашої держави, символ духу і свободи. Український прапор – це історична пам’ять про багатовікову боротьбу нашого народу за волю і за власну державність.

Українські воїни щоденно ведуть героїчну боротьбу на фронтах війни, яку абсолютно безпідставно та неспровоковано розпочала російська федерація.

Віримо, що синьо-жовтий прапор проведе український народ крізь усі страждання і випробування, крізь усі болі і втрати до довгоочікуваної Перемоги.

Знаємо, що український прапор знову повернеться до усіх українських міст і містечок, сіл і селищ. Він обов’язково повернеться до Криму і Севастополя, до Донецька і Луганська, до тимчасово загарбаних населених пунктів Херсонщини і Запоріжжя.

Впевнені, що український прапор майорітиме над Запорізькою атомною станцією і ядерний шантаж країни-агресора ніколи не повториться на українській землі.

І знову синій колір прапора символізуватиме мирне небо над Україною – без «іскандерів» і «кинджалів», без «градів» і «ураганів», без ворожих винищувачів і гелікоптерів. А жовтий – пшеничні лани України, без мін і згарищ, без вирв і окопів, на яких виконуватимуть свою споконвічну місію українські аграрії – вирощуватимуть хліб для людей.

Українському Прапору – бути! Як і бути Українській Державі!

Слава Україні! Героям Слава!