21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У Вишгороді поставили під сумнів існування футбольного клубу “Чайка”

На сесії Вишгородської міської ради було прийнято рішення виділити 5 мільйонів гривень на програму підтримки КП “Муніципальний футбольний клуб “Діназ”,  – повідомляє “Київський регіон” з посиланням на допис жителя Вишгорода Олега Коляди.

Це рішення викликало чимало запитань та заперечень зі сторони мешканців Вишгорода, оскільки у місті з 1976 року існує відомий футбольний клуб “Чайка”, а про комунальний ФК “Діназ” спортивна громадськість Вишгородщини почула перший раз. Так, існує приватний ФК “Діназ”, але ж він не має ніякого відношення до Вишгорода.

Але рішення депутати міськради прийняли і тепер багато хто у Вишгороді занепокоєний тим, що місцевий клуб “Чайка” буде знищено. Про несправедливість та аморальність відносно основного футбольного клубу міста Вишгорода виступив на сесії і директор ФК “Чайка” Валерій Сидорчук.Як запевняє Олег Коляда, “Керівництво міста не дослухалося до думки місцевих мешканців, які виступали “проти” виділення фінансування для чужого спортивного клубу. Тому що батьки, діти яких тренуються в ФК “Чайка”, де тренери мають ставку 6 500 грн на місяць не розуміють, навіщо виділяти 5 мільйонів гривень з бюджету Вишгородської громади на утримання приватного ФК “Діназ”, де тренери і гравці будуть отримувати по 48 600 грн”.

Почесним президентом клубу ФК “Діназ” є депутат облради Ярослав Москаленко, який у своєму дописі повідомив, що: “Муніципальний клуб з однойменною назвою сьогодні створили саме для того, щоб у майбутньому цей клуб став правонаступником ГО «ФК «Діназ» . Найближчим часом усе буде оформлено юридично і новостворений муніципальний клуб Діназ-Вишгород отримає УСІ ПРАВА ГО «ФК «Діназ-Вишгород», які той має в Українській футбольній асоціації. Крім цього, усі юні і професійні футболісти, усі контракти, які є в сьогоднішнього “Діназу”, у тому числі спонсорські і благодійні партнери, перейдуть до муніципального клубу”.