31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Позачергова XV сесія Вишгородської міської ради (відео)

Одним із дискусійних питань сьогоднішної сесії стало питання створення КП “Міський футбольний клуб “Діназ” Вишгородської міської ради та питання затвердження Програми фінансової підтримки вказаного підприємства.
Проти створення КП “Міський футбольний клуб “Діназ” виступали тренери з футболу КП УФКС ВМР, представники футбольного клубу Чайка, вважючи недоцільним створення КП під не місцеву команду та виділення на неї 5 мільойнів гривень з міського бюджету, при тому, що доросла команда Вишгородського міського клубу не фінансується з бюджету. Проти створення КП виступали і місцеві активісти. Адже більшість вишгородців історично є вболівальниками саме ФК “Чайка”.
З огляду на зазначене, а також те, що вказане питання не розглядалось на засіданні профільної комунальної комісії, я голосувала проти створення даного підприємства.
Проте більшістю голосів, рішення було прийнято. і це викликало чергове обурення представників місцевої спортивної спільноти.
Вважаю за необхідне, і звертаюсь до всіх колег, організувати до 24.12.2021 року (дати проведення бюджетної сесії) круглий стіл з даного питання із запрошенням представників всіх сторін.
Якщо більшість депутатів вирішила створити КП “Міський футбольний клуб “Діназ” та фінансово підтримувати цю команду, то принаймні необхідно обговорити питання бюджетного фінансування дорослої команди ФК “Чайка”, наприклад, шляхом внесення змін до Програми КП УФКС або шляхом прийняття окремої Програми підтримки та розвитку футболу у Вишгородській міській територіальній громаді.
Адже це наша історія і надавати фінансову перевагу іншому клубу, вважаю неправильним.
Тетяна Бражнікова