24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Незвичайний день, для людей, які за нас віддали своє життя та здоров’я.
Вітаємо Вас, бажаємо міцного здоров‘я та довгих років життя. А головне, шану, повагу та вдячність відчувати не тільки у цей день, а кожну хвилини. Завдяки Вам, є ми. І цілий світ. Низький Вам уклін!
Найближче доторкнутися, мали змогу у місті, яке створене у 1987 році, за трьома критеріями: чистота, простір, та 50 км до зони.
Славутич. З населенням у майже 25 тисяч, та відсотком працюючого населення 61, має 17% дітей, 22 % пенсіонерів та 1% безробітних.
У місті проживає 1670 ліквідаторів.
На цьому тижні благодійності, з великим задоволенням, передали подарунки від Благодійна організація “Благодійний ФОНД Романа Буковського” та змогли особисто подякувати героям.
Вразив музей, та інсталяції квартир, які люди залишали поспіхом. Почули проблематику недостатнього фінансування та допомоги ліквідаторам. Сподіваємось на покращення ситуації. Особисто мене турбує, чи будуть знати та пам‘ятати мої діти, про ліквідаторів? Чи будуть нести цю історію та шану? Сподіваюся, що сьогодні кожен дорослий, приділить пару хвилин свого часу, та розповість своїм дітям…..Чого коштує сьогодні Життя.
Хвилина мовчання, для тих кого з нами сьогодні вже немає…