29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про скликання чергової ХVI сесії Вишгородської міської ради VIІІ скликання

24 грудня 2021 року о 10:00 у залі засідань адмінбудинку (пл. Шевченка,1) відбудеться чергова ХVІ сесія Вишгородської міської ради VIІІ скликання.
Порядк денний:

 1. Про затвердження Положення про резервний фонд бюджету Вишгородської міської територіальної громади.
 2. Про бюджет Вишгородської міської територіальної громади на 2022 рік.
 3. Про встановлення надбавки до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові на 2022 рік.
 4. Про затвердження Редакційного статуту та Редакційної ради Комунальної організації «Вишгородське радіомовлення» Вишгородської міської ради.
 5. Про ліквідацію Тендерного комітету Вишгородської міської ради.
 6. Про призначення уповноважених осіб відповідальними за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель у Вишгородській міській раді та затвердження Положення про уповноважену особу (осіб) Вишгородської міської ради.
 7. Про призначення генерального директора комунального некомерційного підприємства «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради.
 8. Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради.
 9. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради на списання з обліку основних засобів.
 10. Про безоплатне прийняття земельної ділянки кадастровий номер 3221810100:01:248:6001 у комунальну власність Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вишгородського району.
 11. Про скасування рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради від 18. 11. 2021 року № 508 «Про надання дозволу на проведення благоустрою в частині встановлення паркану».
 12. Про затвердження Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики Вишгородською міською радою
 13. Про передачу об’єктів інженерної інфраструктури КП «Вишгородтепломеража» ВМР.
 14. Про прийняття у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури.
 15. Про погодження видачі спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Вишгородська», що знаходиться у Вишгородському районі Київської області.
 16. Про відмову у погодженні видачі спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Вишгородська», що знаходиться у Вишгородському районі Київської області.
 17. Про надання дозволу на розробку містобудівної документації Детальні плани території в межах Вишгородської міської територіальної громади.
 18. Про затвердження Детального плану території «Внесення змін до Детального плану території, що розташована по вул. Новопромислова та вул. Кульчицького в місті Вишгород Київської області, площею близько 41,00 га».
 19. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Осещина, Хотянівської сільської ради Вишгородського району Київської області.
 20. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в селі Хотянівка Вишгородського району Київської області.
 21. Про відмову в розірванні договору оренди з ТОВ «Нова Ініціатива-99».
 22. Про продаж земельної ділянки гр. Брухно Д. П.
 23. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності.
 24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Александруку О. А.
 25. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Байді С. В.
 26. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Виходченко К. А.
 27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Воробйову А. В.
 28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загорному Г. Г.
 29. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горбонос Г. А.
 30. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Климовський І. М. , гр. Шапаренко О. С. ).
 31. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колісніченко Н. А.
 32. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кононенку Р. В.
 33. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левківській К. С.
 34. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левківській Н. В.
 35. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лещенку В. М.
 36. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Львовій О. М.
 37. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельнику Ю. А.
 38. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Недільченку В. В.
 39. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олексієнку Р. В.
 40. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Онищенко Т. О.
 41. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петрочук О. В.
 42. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Позняку І. П.
 43. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рожковій О. М.
 44. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сенченко Л. П.
 45. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ступку О. М.
 46. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ушатенко Н. Д.
 47. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хилюк О. М.
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Дундала О. Ю.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Леонової С. Є.
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Симоненка Р. І.
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі в оренду ТОВ НВЦ «ЄВРОДІМ».
 52. Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності.
 53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Амінову А. Р.
 54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андрушко М. І.
 55. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андрущенку Г. М.
 56. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Воробей Ю. В.
 57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голікову С. В.
 58. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гросу Н. М.
 59. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Джурі М. М.
 60. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Журавльовій Л. В.
 61. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кисляк О. М.
 62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пакентіс Т. А.
 63. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Петросов В. С. , гр. Шурубур В. І. , гр. Хільчук В. М. ).
 64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Погоріленку О. В.
 65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пукас Т. П.
 66. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Степанчуку М. О.
 67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Таужнянському М. П.
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Швораку М. В.