08.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Робоча нарада з волонтерами

До дня благодійництва у Вишгородській районній державній адміністрації відбулась робоча нарада з волонтерами, представниками благодійних організацій, благодійних фондів Вишгородського району.
Нарада відбулась за ініціативи виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Олексія Данчина та за участю заступника голови Вишгородської районної державної адміністрації Тетяни Волотовської. Обговорювали питання факторів впливу на роботу благодійних організацій, забезпечення можливої підтримки з боку органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, проблеми розвитку та розширення діяльності благодійних організацій та фондів, сприяння волонтерству. Зокрема, на нараді були присутні благодійники, що допомагають у забезпеченні предметами першої необхідності, продуктовими наборами, наданні юридичного супроводу, соціальної та моральної підтримки пенсіонерам, малозабезпеченим родинам, багатодітним, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинам, дітям з інвалідністю, воїнам, ветеранам АТО/ООС, матерям, сім’ям загиблих військових, особам, залежним від алкоголю та наркотичних речовин, постраждалим внаслідок домашнього насильства та багатьом іншим категоріям громадян, які потребують допомоги різного виду.
Окреслили й потреби, які необхідні для підтримки цієї допомоги.
Олексій Данчин від імені Вишгородської районної державної адміністрації висловив вдячність усім тим, хто допомагає незахищеним верствам населення нашого району.
Дякуємо усім учасникам за титанічну справу- за те, що переймаєтеся проблемами, не залишаєтесь осторонь тих, хто потребує підтримки.
Вишгородська районна державна адміністрація