30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про скликання чергової ХІV сесії Вишгородської міської ради VIІІ скликання

Пленарне засідання відбудеться 25 листопада 2021 року о 10:00 (зала засідань адмінбудинку, пл. Шевченка,1) з наступним порядком денним:

 1. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 р. № 4/2 «Про бюджет Вишгородської міської територіальної громади на 2021 рік» (з наступними змінами) та додатків 2, 3, 5, 6, 7 до нього.
 2. Про затвердження Програми територіальної оборони Вишгородської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.
 3. Про затвердження плану діяльності ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022-й рік.
 4. Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської рали від 30.09.2021 року № 12/11 Про затвердження структури та штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти та спорту на 2021/2022 навчальний рік.
 5. Про надання платних послуг НВК «Вишгородська міська гімназія «Інтелект» – загальноосвітня школа І ступеня.
 6. Про перейменування закладів освіти.
 7. Про внесення змін до структури Вишгородського міського будинку культури «Енергетик»
 8. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради, затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради та персонального складу конкурсної комісії.
 9. Про звернення депутатів Вишгородської міської ради VIІI скликання до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.
 10. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради на списання з обліку основних засобів.
 11. Про безоплатне прийняття майна комунальної власності Димерської територіальної громади в особі Димерської селищної ради у власність Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради.
 12. Про передачу об’єктів інженерної інфраструктури КП «Вишгородтепломережа» ВМР
 13. Про безоплатне прийняття рухомого майна у комунальну власність Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вишгородського району.
 14. Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода квартир №№ 23, 269 у будинку № 11-Г, по вул. Кургузова у м. Вишгороді.
 15. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода квартири № 95 у будинку № 6-Г корп. 2 по вул. Набережна у м. Вишгороді.
 16. Про погодження видачі ТОВ «Офісний центр «Позняки» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних ділянки «Вишгородська», яка розташована в 5,0 км на південний схід від м. Вишгород Київської області в акваторії річки Дніпро.
 17. Про відмову у погодженні видачі ТОВ «Офісний центр «Позняки» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних ділянки «Вишгородська», яка розташована в 5,0 км на південний схід від м. Вишгород Київської області в акваторії річки Дніпро.
 18. Про затвердження Детального плану території «Внесення змін до Детального плану території, що розташована по вул. Новопромислова та вул. Кульчицького в місті Вишгород Київської області, площею близько 41,00 га».
 19. Про надання дозволу на розробку містобудівної документації Детальні плани території в межах Вишгородської міської територіальної громади (Пастушенко О.М., Семенюк Л.Д., Тарасевич Т.В., Артемовичу Д.Л., Онищенку Р.Є.)
 20. Про продовження (поновлення) дії договору оренди ТОВ «ОФІСНИЙ ЦЕНТР «ТУРБОТА».
 21. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бугайчук Є.В.
 22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вакуленко К.В.
 23. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Васильєвій Л.О.
 24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Войцеховичу О.Г.
 25. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Загорульку П.В., Загорульку А.П, Руденко М.О., Слободяник А.В.)
 26. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Гуртовому Д.Є., Легенькому В.В., Мальцеву С.О., Полончуку В.П., Романенку М.В., Савицькому В.В., Слинявчуку І.Ю., Чорноморець О.В., Шинкаренку О.О.)
 27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Єфременку А.С.
 28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зозулі Ю.В.
 29. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Клочкову О.О.
 30. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулешовій М.С.
 31. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульчицькій Ю.М.
 32. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельнику Ю.А.
 33. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельниченко Н.А.
 34. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мовчану О.М.
 35. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Молчановій Д.В.
 36. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Отроху А.М.
 37. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рожкову Р.В.
 38. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Садовниковій Н.А. (ГЕК «ЕКРАН»)
 39. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Садовниковій Н.А. (СТ «Урожай»)
 40. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Силивоник Ю.В.
 41. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слюсарю А.В.
 42. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ступку О.М.
 43. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ФОП Попову Ю.П. та ФОП Поповій Т.В.
 44. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевцовій Г.Ф.
 45. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шерстньовій Н.А.
 46. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Школьній Т.О.
 47. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яковенко Н.М.
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Килимника Г.Ю.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Леонової С.Є.
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Попової О.В.
 51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Соколовської Т.С.
 52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Штанька П.С.
 53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Фоменка В.М.
 54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється ТОВ «ВДП ГРУП»
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михайлову А.С.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Серотюку Б.В.
 57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Бережанському В.Л. та гр. Онищенку Р.І.
 58. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Булло І.Ю., Шаповал І.О., Цесу Ю.М.)
 59. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бученку В.І.
 60. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Воробей Ю.В.
 61. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Щербині В.М., Юхимчуку П.Д., Стасюку Ю.Є., Шевчуку В. Б.)
 62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Голі А.В.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дабіжі П.Г.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Князєвій Г.І.
 65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривоносу М.О.
 66. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крупнікову С.В.
 67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куриленко Н.В.
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лахай С.П.
 69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ленченку М.В.
 70. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малому П.І.
 71. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Подолянюку В.О.
 72. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Попову А.М.
 73. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пакентіс Т.А.
 74. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савицькій Г.С.
 75. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сасіну В.В.
 76. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сіренку М.В.
 77. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скуділовій Г.В.
 78. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тузенку І.О.
 79. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тумановій І.В.
 80. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фурсі О.І.
 81. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чалому О.М.
 82. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шайдюку Є.С.
 83. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевченко О.В.