24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Чергова XIIІ сесія Вишгородської міської ради VIII скликання

Засідання чергової XIIІ сесії Вишгородської міської ради VIII скликання відбудеться 28.10.2021 р. о 10:00 у великій залі адмінбудинку з наступним порядком денним:
✔️ Про затвердження звіту про виконання бюджету Вишгородської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
✔️ Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 13.05.2021 р. № 7/3 «Про затвердження Програми розвитку Вишгородської міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи на 2021 рік».
✔️ Про внесення змін до додатку 2 рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 № 4/1 «Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік». (Програма розвитку Вишгородського міського комунального підприємства «Водоканал» на 2021-2022 роки)
✔️ Про внесення змін до додатку 26 рішення Вишгородської міської ради від 29 грудня 2020 р. №4/1 «Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік». (Програма розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради на 2021-2023 роки)
✔️ Про затвердження Програми відшкодування компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад залізничним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 1та 2 категорій у Вишгородській міській територіальній громаді на 2021-2022 роки.
✔️ Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 р. № 4/2 «Про бюджет Вишгородської міської територіальної громади на 2021 рік» (з наступними змінами) та додатків 1,2,3,5, 6,7 до нього.
✔️ Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 30.09.2021 року № 12/11 Про затвердження структури та штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти та спорту на 2021/2022 навчальний рік.
✔️ Про затвердження бренду (логотипу та слогану) Вишгородської міської територіальної громади.
✔️ Про затвердження Положення про Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вишгородської міської ради в новій редакції.
✔️ Про скасування рішення від 30.09.2021 р.№ 12/18 «Про надання дозволу на розробку Комплексного плану просторового розвитку території Вишгородської міської територіальної громади».
✔️ Про надання дозволу на розробку містобудівної документації Детальні плани території в межах Вишгородської міської територіальної громади.
✔️ Про внесення змін до рішення від 30.09.2021 р. № 12/32 «Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного з ФОП Савенок Т.М.»
✔️ Про продаж земельної ділянки гр. Івасіву А.В. та гр. Ущапівському В.М.
✔️ Про погодження видачі ТОВ «Ліспостаченерго» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ділянки “Вишгородська-1”, що знаходиться в акваторії річки Дніпро на південь від острова Великий у Вишгородському районі Київський області.
✔️ Про відмову у погодженні видачі ТОВ «Ліспостаченерго» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ділянки “Вишгородська-1”, що знаходиться в акваторії річки Дніпро на південь від острова Великий у Вишгородському районі Київський області.
✔️ Про продовження (поновлення) дії договору оренди ТОВ «ОФІСНИЙ ЦЕНТР «ТУРБОТА».
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Аврамчуку С.М.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Аксьонову М.В., Залізецькому В.М., Серветникову О.О.)
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боклан Г.В. (для будівництва індивідуальних гаражів КІГ «Гідроенергетик»)
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боклан Г.В. (для колективного садівництва с/т «Енергетик»)
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вінідчук І.Г.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Асманову О.С., Климковському І.М., Мельничуку А.В., Шапаренку О.С.)
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Кравчуку В.С., Ковальчуку Д.О., Матяшу Є.О., Стефанівській О.І., Якименку В.В.)
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Добрашу В.О.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Зарицькій О.А.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваленку А.П.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кумко Д.К.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мамуту Б.Г.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фурсі О.І.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Римаренко К.І.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Семаку В.М.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сенченко Л.П.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербенко О.В.
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «КАРАТАВТО».
✔️ Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ТРАНСТЕХНОПАРК».
✔️ Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки ОСББ «ФОРТ ХАУС».
✔️ Про затвердження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно – заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико – культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів (встановлення розмірів та режиму використання земельних ділянок смуг відведення).
✔️ Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки для сінокосіння (Моргуну В.П.)
✔️ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність відповідно до часток гр. Кулаковському М.І., гр. Кулаковському Д.І., гр. Кулаковському Я.В. та гр. Князєву О.С.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у спільній частковій власності гр. Брагарника В.О. та гр. Журавель Н.О.
✔️ Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки ВМК ДНЗ (ясла – садок) «ЧЕБУРАШКА».
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Артем’єва М.Ю.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Брусило В.Г.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Дундала О.Ю.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Прищепчука М.І
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Тагеєва В.В.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Сторожика М.О.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Сторожика О.С.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Аврамчук Л.В.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андрущенку Г.М.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Березовській М.В.
✔️ Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Бородичу Ю.І., Кравченку О.Ф., Осіповій Ю.В.)
✔️ Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Войтенко Н.А., Войтенко В.В.)
✔️ Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Кисілю М.П., Шрамку Б.В.)
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Когут Т.В.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Курочкіну В.А.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лазаренко В.В.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартиненко В.М.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марущаку В.Б.
✔️ Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Остапко Л.Ю., Омельченко Т.М.)
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пилипченко Т.А.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пишній Є.О.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Підгірній Л.П.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прокопенку М.Я.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пунді М.Ю.
✔️ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сичовій С.О.
✔️ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чаповському І.О.