08.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Безпечний шлях до школи: вчимо дітей бути уважними на дорозі

Благодійний фонд «Надихайся на життя» спільно з ювенальною поліцією Вишгородського району проведуть 23 вересня соціальний захід «Безпечний шлях до школи» для ста дітей Старопетрівської загальноосвітньої школи – учнів перших та других класів.

В рамках заходу співробітники поліції проведуть роз’яснювальну бесіду з дітьми щодо правил дорожнього руху та поведінки на дорозі під час їхнього шляху до школи. Кожному маленькому учасникові заходу благодійним фондом «Надихайся на життя» буде презентована книжечка-пам’ятка з правилами безпеки на дорозі.

«Надихайся на життя» – благодійна організація, метою якої є підтримка сучасної молоді у світосприйнятті соціальних норм, цінностей та установок суспільства. Головна мета полягає у допомозі сучасній людині, а особливо – підлітку, який є випускником дитячого будинку чи школи-інтернату шляхом об’єднання зусиль певних фахівців: інформувати його та направити вірним шляхом, допомогти у вирішенні його проблем, які виникають під час інтеграції в доросле суспільство, знайти відповідь на болючі підліткові питання, визначитися з професією, отримати знання про фізичне здоров’я, правила особистої гігієни, формування уявлення про нормальні сексуальні стосунки, планування родини та ін.

Захід: «Безпечний шлях до школи»

Дата: 23 вересня 2021

Час: 12:00

Адреса: Старопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вулиця Князя Святослава, 171, с. Старі Петрівці, Вишгородський район, Київська область

Акредитація ЗМІ:

+38 097 779 94 95, Алла Хилько