26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Сьогодні нас окрилює надія…»

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - int1.jpg

28 червня 2021 року наш Вишгород розцвів різнокольоровою веселкою. На свято «Сьогодні нас окрилює надія…» зібралися випускники закладів освіти, їх вчителі, батьки, мешканці міста.
І нас, усміхнених та щасливих, було багато – адже ми благословляли в самостійне життя наших вихованих, красивих, розумних, креативних та неповторних випускників 2021 року!
І все це відбувалося у важливий для нас всіх день – День Конституції.
Нікого не залишив байдужим яскравий флешмоб, у якому поєдналися «Люди в білому» – учні ЗОШ №1, бірюзові з «Інтелекту», червоно – чорні із СШ «Сузір’я» та зелені з Технічного ліцею.
Зворушливим було нагородження золотими та срібними медалями учнів, що своєю наполегливою працею заслужили на таку високу нагороду. Цьогоріч їх у нашому місті – 11. Ми щиро вітаємо Палій Софію, Пунду Костянтина, Пшінку Михайла, Уткіну Ксенію, Святну Зою (випускників гімназії «Інтелект»); Лактіонову Анастасію, Лещенко Ірину, Москальову Софію (випускниць СШ «Сузір’я»); Котенка Яромира, Письменного Антона, Спіцина Микиту (випускників Технічного ліцею). Медалі їм вручив мер міста Олексій Момот.
«Сьогодні поряд з нами – молоде, освічене, різносторонньо обізнане, уже з конкретною метою покоління. За кілька років, дуже хотілося б, щоб ця молодь повернулася у Вишгород і розвивала його так, як диктує це сьогодення», – висловив сподівання міський голова Олексій Момот. І ми віримо в це.
І нехай Господь дарує тим, хто вступає в доросле життя, ясну та спокійну долю, чистий та безмежний шлях.
Вже почалось, мабуть, майбутнє
Оце, либонь, вже почалось.
Не забувайте незабутнє,
Воно вже інеєм взялось
І не знецінюйте коштовне,
Не загубіться у юрбі,
Не проміняйте неповторне
На сто ерзаців у собі.

Вишгородська районна гімназія “Інтелект”