30.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На Київщині правоохоронці навчають школярів протидіяти булінгу

Працівники ювенальної превенції постійно проводять з учнями превентивні заходи з протидії булінгу. Основна тема інтерактивних занять – «Булінг – найпоширеніший вид насильства в дитячому середовищі. Шляхи його подолання та відповідальність».
Під час лекцій поліцейські розповідають дітям про поняття «булінг», його основні ознаки та відповідальність, яка настає за вчинення протиправних дій. Окрім того, правоохоронці надають практичні поради, як протидіяти фізичному насиллю і психологічному цькуванню з боку однолітків, роз’яснюють, до яких наслідків призводить замовчування таких фактів.
12 травня ювенальні поліцейські Київщини відвідали ліцей «Інтелект» та загальнонавчальний заклад №1, що у Вишгородському районі, де для учнів 7-х класів провели інтерактивне заняття. Діти переглянули тематичний відеоролик, взяли участь у грі «Коло безпеки» та отримали інформаційні листівки.
Крім того, поліцейські разом зі школярами підготували сині стрічки з тематичними написами на знак їхнього об’єднання в небайдужості до оточуючих, захисті своїх прав та прав інших людей, а також боротьбі проти насильства.
Наприкінці спілкування ювенальні поліцейські наголосили на тому, що не слід замовчувати існуючі випадки булінгу та негайно інформувати дорослих – батьків, вчителів або телефонувати в поліцію за номером «102»для негайного реагування.

Вишгородське районне управління поліції