30.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про скликання чергової VІІ сесії Вишгородської міської ради VIІІ скликання

Керуючись ч. 4, ч. 10 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати VІІ сесію Вишгородської міської ради VІІІ скликання:

 1. Призначити пленарне засідання 25 березня 2021 року о 1000 у залі засідань адмінбудинку, пл. Шевченка, 1 з наступним порядком денним:
 1. Про затвердження Комплексної Програми по забезпеченню охорони публічного порядку, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень на території Вишгородської міської ради на 2021 рік.
 2. Про затвердження Програми Поліцейський офіцер громади на 2021 рік.
 3. Про затвердження Програми розвитку комунального закладу «Вишгородська міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» на 2021 рік.
 4. Про внесення змін до додатку 34 Рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 р. № 4/1 «Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік».
 5. Про внесення змін до додатку 35 Рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 р. № 4/1 «Про затвердження міських  програм розвитку на 2021 рік».
 6. Про внесення змін до додатку 36 Рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 р. № 4/1 «Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік».
 7. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 р. № 4/2  «Про бюджет Вишгородської міської територіальної громади на 2021 рік» (з наступними змінами) та додатків  1, 2, 3, 5, 6, 7  до нього.
 8. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 11.02.2021 року № 6/15 «Про створення управління соціального захисту населення Вишгородської міської ради».
 9. Про внесення змін до структури апарату виконавчого комітету та виконавчих органів Вишгородської міської ради VІІІ скликання.
 10. Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 24.12.2020 р. № 3/6 «Про створення юридичної особи публічного права Служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської міської ради».
 11. Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 26.11.2020 № 1/5 Про створення соціально-гуманітарного управління Вишгородської міської ради.
 12. Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 р. № 4/6 Про встановлення вартості харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Вишгородської міської ради.
 13. Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 28.01.2021 року №5/32 «Про затвердження структури та штатної чисельності закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та КЗ «ІРЦ».
 14. Про посилення заходів, спрямованих на збереження життя і здоров’я здобувачів освіти.
 15. Про створення молодіжного колегіального консультативно-дорадчого органу міської ради.
 16. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Публічна бібліотека Вишгородської міської ради» у новій редакції.
 17. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 24.12.2020 р. № 3/3 «Про створення Вишгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
 18. Про делегування повноважень щодо укладення (підписання) попереднього договору купівлі-продажу нерухомого майна.
 19. Про припинення юридичної особи – Хотянівської сільської ради.
 20. Про затвердження передавальних актів.
 21. Про визнання рішення від 28.11.2016 року № 18/3 «Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна в місті Вишгороді» таким, що втратило чинність.
 22. Про ініціативу щодо безоплатної передачі об’єкта права державної власності незавершеного будівництва – санітарно-епідеміологічної станції у комунальну власність Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради.
 23. Про надання дозволу КПН «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради на прийняття комунального майна Пірнівської сільської ради в оперативне управління.
 24. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 28.01.2021 р. № 5/10 «Про затвердження Переліку першого типу комунального майна об’єктів комунальної власності територіальної громади Вишгородської міської ради для передачі майна в оренду на аукціоні».
 25. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 26.11.2020 № 1/10 «Про затвердження плану діяльності ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021-й рік».
 26. Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян.
 27. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж
  міста Києва за рахунок земель Вишгородської міської ради.
 28. Про відмову у погодженні проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Києва за рахунок земель Вишгородської міської ради.
 29. Про затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Вишгородської міської ради.
 30. Про заміну сторони орендаря у зобов’язаннях за Договором оренди землі комунальної власності та укладення додаткової угоди про внесення змін до Договору оренди землі № 380 від 07.10.2011 року.
 31. Про продаж земельної ділянки ТОВ «ЯХТ-КЛУБ ВОДНИК».
 32. Про розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ «АВТО-ЛАЙН»
 33. Про розірвання Договору оренди земельної ділянки (кадастровий номер 3221810100:01:266:0001) від 27.06.2008 укладеного між Вишгородською міською радою та Фізичною-особою підприємець Домнишевою Оксаною Василівною.
 34. Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП «Координаційний центр з будівництва та земельних питань Вишгородської міської ради».
 35. Про припинення права користування земельною ділянкою КП «Координаційний центр з будівництва та земельних питань Вишгородської міської ради».
 36. Про внесення змін у преамбулу рішення 6 (позачергової) сесії Вишгородської міської ради VІІІ скликання від 11.02.2021 року №6/11 «Про погодження видачі ТОВ «КАРДІКС ВАН» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення  ділянки Вишгородська руслових пісків розташованої в адміністративних межах Вишгородської міської ради Київської області».
 37. Про погодження видачі ТОВ “УКРБУДТРЕСТСЕРВІС” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ділянки “Вишгородська”, що знаходиться у Вишгородському районі Київської області.
 38. Про відмову у погодженні видачі ТОВ “УКРБУДТРЕСТСЕРВІС” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ділянки “Вишгородська”, що знаходиться у Вишгородському районі Київської області.
 39. Про погодження видачі ТОВ “УКРБУДТРЕСТСЕРВІС” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ділянки “Вишгородська-1”, що знаходиться у Вишгородському районі Київської області.
 40. Про відмову у погодженні видачі ТОВ “УКРБУДТРЕСТСЕРВІС” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску ділянки “Вишгородська-1”, що знаходиться у Вишгородському районі Київської області.
 41. Про погодження видачі ТОВ “УКРКВАРЦПРОМ” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення ділянки Вишгородська руслових пісків розташованої в Вишгородському районі Київської області.
 42. Про відмову у погодженні видачі ТОВ “УКРКВАРЦПРОМ” спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення ділянки Вишгородська руслових пісків розташованої в Вишгородському районі Київської області.
 43. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гейчуку О.А.
 44. Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Заматову Р.В.
 45. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Красовській А.В.
 46. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лежейку В.М.
 47. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Машко С.М.
 48. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пилипченко Т.А.
 49. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пінчук К.С.
 50. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Трященко Н.М.
 51. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Терновій Л.Ю.
 52. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чумаченку О.А.
 53. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевченко О.В.
 54. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Шатохін В. А., гр. Сизоненко Т.Є., гр. Тарнавський Я.Л.)
 55. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Гордієнко Н.С., гр. Польовій А.М., гр. Ходуну М.С.)
 56. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Якубчику В.Б.
 57. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) межземельної ділянки в натурі (на місцевості) ПМП «Роал».
 58. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка знаходиться в оренді ПП «ТАКО»
 59. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Булавчик О.І.
 60. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Воробей Ю.В.
 61. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється гр. Верхочуба В.С., гр. Ткаченка В.А. та гр. Комкова В.Е.
 62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаркуші Г.Л.
 63. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галичині Т.І.
 64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гіс І.М.
 65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаєвській Г.П.
 66. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Гончарук Н.П., гр. Левченко Д. В.).
 67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Дундала О.Ю.
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитренку В.О.
 69. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Дрогуль Є. М., гр. Клімов Ю. С.).
 70. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Жук І.О., гр. Пономарьов С.О.)
 71. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (Гр. Мошковська Л.С., гр. Мошковська О.С)
 72. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Гузій Р.С., гр. Шелест В.Є., гр. Кузнєцова О.С., гр. Пономарьов Р.О., гр. Слобоняник С.Д., гр. Сергійко М.О., гр. Чижик М.О., гр. Соколовський М.А., гр. Пастушко В.В., гр. Мусієнко В.Г., гр. Онікійчук С. С., гр. Онікійчук О.С., гр. Онікійчук С.Г.).
 73. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коломієць А.В.
 74. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крестошіну П.М.
 75. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крупнікову С.В.
 76. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ляшевичу С.І.
 77. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Левковець О.П.
 78. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лебеді Н.М.
 79. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартиненко В.М.
 80. Про затвердження документації із землеустрою гр. Нор С.О.
 81. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Панова В.К.
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романів І.М.
 83. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ходаківській Л.В.
 84. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульцу В.М.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування (СЗРУ).
 86. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОСББ «ШОЛУДЕНКА 6В».
 87. Рекомендувати головам постійних комісій Вишгородської міської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ