31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Відбулася чергова VIII сесія Вишгородської районної ради VIII скликання

На сесії головував керівник районної ради Андрій Анісімов. Засідання відбулось за участі заступника голови ради Олександра Дзюби, в.о. голови райдержадміністрації Олексія Данчина, керівників комунальних закладів районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації, представників громадськості.

З цього дня, з впровадженням системи «РадаГолос», депутати отримали змогу значно пришвидшити розгляд питаннь та процедуру голосування: зал оснащено персональними пультами для кожного депутата та великими екранами, на які експонується порядок денний, проекти рішень та результати голосування.

На розгляд сесії були винесені ряд важливих питань щодо життєдіяльності району та громад. Зокрема, в розрізі завершення передачі майна в територіальні громади та врегулювання фінансових питань депутати підтримали проекти рішень «Про затвердження передавального акту в результаті реорганізації Іванківської районної ради шляхом приєднання до Вишгородської районної ради»; «Про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району у комунальну власність Поліської територіальної громади в особі Поліської селищної ради»; «Про передачу Іванківській селищній територіальній громаді дебіторської заборгованості, отриманої в порядку правонаступництва згідно передавального акту, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 29 березня 2021 року № 174»; «Про передачу Поліській селищній територіальній громаді дебіторської заборгованості, отриманої в порядку правонаступництва згідно передавального акту, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 29 березня 2021 року № 166»; «Про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району з у комунальну власність Димерської селищної територіальної громади в особі Димерської селищної ради»; «Про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району у комунальну власність Пірнівської сільської територіальної громади в особі Пірнівської сільської ради» та інші.

Депутати приділили увагу комунальному підприємству «Вишгородська центральна районна аптека № 23», затвердивши, зокрема Статут КП в новій редакції та передавши на його баланс майно із спільної комунальної власності.

Також, прийнято позитивне рішення у питанні «Про внесення змін до рішення Вишгородської районної ради VIIІ скликання від 23 лютого 2021 року № 73-06-VIІІ «Про виконання Плану роботи Вишгородської районної ради VII скликання за 2020 рік», внесено зміни до Регламенту Вишгородської районної ради VIІI скликання, затвердженого рішенням районної ради від 16 грудня 2020 року № 16-02-VIIІ, та до рішення районної ради від 22.12.2020 № 45-03-VIII «Про районний бюджет Вишгородського району на 2021 рік (зі змінами), погоджено зміни до штатного розпису Вишгородській редакції районного радіомовлення, затверджено «Програму заходів, пов’язаних з погашенням заборгованості з виплати заробітної плати та інших зобов’язань, які виникли у зв’язку з вивільненням працівників Вишгородської районної централізованої бібліотечної системи, засновником якої є Вишгородська районна рада, на 2021 рік», підтримано питання щодо звернення депутатів Вишгородської районної ради до Вишгородської міської ради стосовно ситуації, що склалась з ВМ ДЮСШ з водних видів спорту.
Депутати утримались від прийняття рішення у питанні затвердження списку присяжних Вишгородського районного суду Київської області та відправили його на доопрацювання. Щодо звернення Петрівської сільської ради про заборону завезення твердих побутових відходів на сміттєзвалище Вишгородського районного комунального підприємства «Комунальник», то на сесії було заслухано думки представників громадськості щодо цього питання, а на засіданні комунальної комісії створено відповідну робочу групу.

Розглянуто також ряд інших питань (рішення публікуються на сайті Вишгородської районної ради).
Коментуючи проведення сесії, голова районної ради Андрій Анісімов зауважив: «Обсяг питань, які були винесені на сесію, дають змогу свідчити, що районна рада на сьогодні залишається на ключових позиціях вирішення нагальних питань та проблем. Щодо останнього питання, то хотів би зауважити, що по полігону твердих побутових відходів за результатами роботи відповідної робочої групи незабаром матимемо об’єктивний висновок щодо його подальшої діяльності».

Джерело