До уваги справжніх гурманів та істинних поціновувачів якісного сервісу!
Вперше! Тільки цього року! Тільки один раз! 16 травня в Київській області офіційно відкривається довгоочікуваний фестиваль найкращих фешенебельних готелів і ресторанів "Ла Свято Весни"! На фесті будуть представлені топові тренди сучасного готельно-ресторанного бізнесу,зразки вишуканої класичної та екзотичної кухні, майстер-класи від провідних шеф-кухарів світу!

Окрім того, шеф-кухарі та їх команди, а також адміністратори готелів будуть змагатись у професіоналізмі, інтелектуальності, сервісі, оригінальності, а головне - у командній роботі.

Аби стати учасником фесту, адміністраторам готелів і ресторанів потрібно лише заповнити заявку на участь!

Плата за участь у фесті, яка включає орендну плату, application fee, організаційні витрати, збори до пенсійного фонду та фонду обов'язкового соціального страхування не перевищуватиме 80 гривень з особи. Кожень готель має можливість зменшити вартість плати за умови успішного виконання попередніх завдань, про які кожного шеф-кухаря (курінного) буде повідомлено додатково.

У випадку виникнення питань, звертайтесь до адміністрації фесту "Лас Вято Весни":

  • Ресторатор (комендант) - сер Алекс Свист з роду Целібату Мурлики (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
  • Діловод (писар) - міс Настя Слободян з 72-ї школи рестораторів імені Марії-Магдалини Мазепи