08.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про скликання чергової V сесії Вишгородської міської ради VIІІ скликання

Пленарне засідання відбудеться 28 січня 2021 року о 10:00 год у залі засідань адмінбудинку (пл.Шевченка,1 ).
На порядок денний винесені питання:

 1. Про звільнення КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради від сплати частини чистого прибутку.
 2. Про внесення змін до структури апарату виконавчого комітету та її виконавчих органів Вишгородської міської ради VIII скликання.
 3. Про внесення змін до Додатку 35 Рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 №4/1 «Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік».
 4. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Вишгородської міської ради.
 5. Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та відмерлої спадщини на території Вишгородської міської ради.
 6. Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода квартир №№ 280, 286, 293 у будинку №11-Г по вул. Кургузова у м. Вишгороді.
 7. Про прийняття у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури від ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР».
 8. Про прийняття у комунальну власність дощової каналізації від ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР».
 9. Про прийняття у комунальну власність зовнішніх мереж освітлення від ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР».
 10. Про прийняття у комунальну власність під’їзної дороги від ТОВ «ДБК-АРТНЕР».
 11. Про деякі питання оренди комунального майна об’єктів комунальної власності територіальної громади Вишгородської міської ради.
 12. Про затвердження Переліку першого типу комунального майна об’єктів комунальної власності територіальної громади Вишгородської міської ради для передачі майна в оренду на аукціоні.
 13. Про найменування вулиці м. Вишгорода.
 14. Про затвердження змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціального чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності у м. Вишгороді.
 15. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради №70/59 від 29.10.2020 року.
 16. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради №70/13 від 29.10.2020 року.
 17. Про відмову у погодженні видачі ТОВ «КАРДІКС ВАН» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення ділянки Вишгородська руслових пісків розташованої в адміністративних межах Вишгородської міської ради Київської області.
 18. Про погодження видачі ТОВ «КАРДІКС ВАН» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення ділянки Вишгородська руслових пісків розташованої в адміністративних межах Вишгородської міської ради Київської області.
 19. Про продаж земельної ділянки площею 0,0323 МКП «Віта».
 20. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.
 21. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андрусенку А.А.
 22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Антіпову І.О.
 23. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заматову Р. В. (0,06 га).
 24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заматову Р. В. (0,06 га).
 25. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заматову Р. В. (0,05 га).
 26. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заматову Р. В. (0,10 га).
 27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Бондаренку В.І., Піддубному І.К., Гринюку В.Т., Гринюку В.Є. ).
 28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пироженку А.Я.
 29. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в спільну часткову власність відповідно до часток гр. Кулаковському М.І., гр. Кулаковському Д.І., гр. Кулаковському Я.В. та гр. Князєву О.С.
 30. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матяшу О.Є.
 31. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка знаходиться в оренді ТОВ «Будпром».
 32. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «АВТОЕКСПРЕССЕРВІС».
 33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Джусу М.О.
 34. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Добровольському В.М., Новоселецькому І.В.).
 35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок власність громадянам (гр. Кочубею В.І., Кочубею О.В., Сідову О.Л.).
 36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Коваленко Ю.В.
 37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романенку А.Л.
 38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Скляренко В.І.
 39. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Терещуку Ю.В.
 40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Удодік В.С.