05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

РФ стягує у Крим військову техніку. Там чекають на гостей з Кремля

На параді, запланованому у Севастополі до Дня Перемоги 9 травня, покажуть військову техніку нового покоління. Очікується прибуття перших осіб РФ. Про це повідомляє телерадіокомпанія «Звезда».

«Репетиції відбуваються на Херсонеському аеродромі неподалік від Севастополя. Подробиці параду тримаються в секреті, але, військові обіцяють, що він буде особливим», — йдеться в повідомленні.

У механізованій колоні пройдуть бронемашини «Тигр» нового покоління, БТРи, зенітно-ракетні комплекси «Бастіон» і «Оса», а також артилерійські знаряддя.

«Крім цього, будуть залучатися ще й берегові ракетно-локаційні комплекси «Мінерал». Всі учасники параду: контрактники і строковики — мають достатній досвід ведення машин», — розповів начальник артилерії бригади морської піхоти Ігор Сварковский.

Судячи з повідомлення, тренування почалися 7-го квітня, проходять два-три рази на тиждень і, за словами військових, успішно: вже зараз машини йдуть практично рівно. За одну репетицію техніка проїжджає плац в середньому не менше 10 разів. Після двох проїздів — обов’язковий розбір.

 

У репетиціях беруть участь як «старожили», так і «новачки».