21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»: ЗАХИСТИЛИ ГРОМАДУ – ЗАХИСТИМО І МІСТО! МИ – ЗМОЖЕМО!

Вишгородський партійний осере-
док «Європейської Солідарності» сформував на вибори потужну команду. За плечима у кожного – знання, досвід, професіоналізм. У серці в кожного – щире бажання зробити Вишгород процвітаючим, розвиненим європейським містом, щоб усі культурно-освітні шляхи і всі інтереси бізнес-партнерів вели саме сюди.
Нашу команду, на противагу представникам інших партійних сил, котрі здатні заради власних інтересів потопити своїх однопартійців, відзначає взаємопідтримка та взаєморозуміння, співдружність і повага одне до одного, але головне – згуртованість у всіх справах. І це не тільки сьогодення та показник єдності на передвиборчих перегонах, а й запорука подальшої ефективної праці на користь громади.
Своїми щоденними справами ми активуємо залучення новітніх технологій та інвестицій до всіх сфер життєдіяльності міста, пропагуємо відродження духовності, історичної спадщини та українських традицій, впровадження здорового способу життя, розвиток освіти та сфери охорони здоров’я.
Нас єднає одна мета – європейський вектор розвитку Вишгорода. З нами покращення якості життя відчує кожна родина і вся міська громада!

Меморандум сприятиме розв’язанню актуальних проблем

Ростислав Кириченко, який очолює Вишгородську районну раду та Вишгородський партійний осередок «ЄС», підписав Меморандум про співпрацю з ректором Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Володимиром Казаріним.
Акцентуючи увагу на важливості підписання цього документа, Ростислав Кириченко наголосив, що у районі  та у Вишгороді є чимало сфер, де наукова та практична діяльність Таврійського національного університету у співпраці з Вишгородською громадою дасть змогу ефективно впроваджувати інноваційні технології, сприятиме розв’язанню актуальних проблем розвитку економіки та соціально-гуманітарної сфери.
Особливо значними є освітній, медичний, туристичний, лісовий та водний кластери, підготовка кадрів для багатьох сфер народного господарства, які з тих чи інших причин випали з поля зору вищих учбових закладів, будівництво житла і доріг. Значної уваги потребують екологічні проблеми, в тому числі, очищення та відновлення акваторії Київського водосховища, та багато іншого.
Меморандум відкрив шлях до багатьох перспектив. «Точкою відліку» реалізації передбачених Меморандумом намірів стане створення на території Вишгорода та району ТЕХНОПОЛІСУ як пілотного проекту та зони пріоритетного розвитку.

«Європейська Солідарність» підтримує земляків
у скрутну хвилину

Під час карантинних обмежень чимало мешканців Вишгорода та району з числа інвалідів, одиноких людей літнього віку, багатодітних родин потрапили у складні життєві обставини.
Партійці «Європейської Солідарності» невідкладно подали їм руку допомоги, забезпечивши продуктовими наборами, засобами індивідуальної гігієни. Сигнали «Sos!» лунали по всьому району. За заявками земляків волонтери побували практично в усіх населених пунктах району та у Вишгороді і переконались, що вчасно надана допомога і добре слово допомагають людям не втрачати надію, долати труднощі.

Реконструкція «Дивосвіту» розширить можливості для дитячої творчості

«Європейська Солідарність» одним із своїх пріоритетних завдань вважає необхідність виявлення турботи про дітей та молодь на всіх рівнях.
Вишгородський районний центр творчості для дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» – одна з тих структур, котра дає дітям і молоді можливість проявити свої здібності і таланти, розвинути їх, примноживши на досвід і професіоналізм вихователів.
Щоб повною мірою задовольнити всезростаючі потреби підростаючого покоління, у місті започаткували роботи щодо реконструкції та добудови приміщення «Дивосвіту».
Керівник Вишгородського партосередку «Європейської Солідарність» Ростислав Кириченко презентував у закладі передпроект реконструкції.

«ЄС» Вишгородщини розробляє Екологічну стратегію

Партійці «Європейської Солідарності» переконані, що на часі – розробка Стратегії поводження з побутовими відходами, або, інакше кажучи, Екологічної стратегії, яка буде спрямована на вирішення проблем, що так чи інакше причетні до теми екології.
У розрізі напрацювання стратегічних напрямків у поводженні з побутовими відходами, а також інших важливих напрямів, що стосуються екобезпеки, відбулася вже друга робоча нарада, до якої долучились представники Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.
Стратегія повинна включати в себе три рівні – міський, об’єднаної територіальної громади та загальнорайонний. І передбачати кілька аспектів: сортування, складування, вивезення, захоронення та переробку твердих побутових відходів.
Міжнародний досвід свідчить, що майже 60 відсотків побутових відходів – органічні. Їх, як і муловий осад із Київського водосховища, після переробки можна з успіхом використовувати у якості добрива в аграрному секторі. Інші відходи також можуть давати значний прибуток – через переробку на папір, на матеріали, на паливо.
«Але прибуток від переробки твердих побутових відходів – це вже вторинне, – наголошує керівник партійного осередку Ростислав Кириченко. – Первинним повинно бути убезпечення навколишнього середовища від згубного впливу засмічення території».
І тут своє вагоме слово можуть сказати і науковці – Таврійський університет ініціює створення у Вишгороді Екологічного інституту, пропонує кілька варіантів очищення акваторії та збагачення киснем Київського водосховища.
Коментуючи наміри «Євросолідарності» щодо розробки Стратегії, Ростислав Кириченко зауважує: «Стратегія поводження з твердими побутовими відходами – це, по суті, Екологічна стратегія. І вже на етапі дошкільного і шкільного виховання потрібно закладати уважне і бережне ставлення до природи, стимулювати відповідне поводження з побутовими відходами через його сортування. Стратегія також передбачатиме можливості переробки твердих побутових підходів з відчутним економічним ефектом і, найголовніше, – мінімізацію впливу полігону твердих побутових відходів на навколишнє середовища, заходи щодо збереження та відтворення природних ресурсів».

Ростислав КИРИЧЕНКО: «Якщо хочете змін на краще – тоді нам з вами по дорозі!»

Керівник Вишгородської районної партійної організації «Європейської Солідарності», голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко висунув свою кандидатуру на посаду Вишгородського міського голови.
У своїй передвиборній програмі кандидат на посаду мера наголошує на ключових проблемах життєдіяльності міста, на невідкладній реорганізації та змінах у багатьох сферах з тим, аби покращити умови життя та відпочинку мешканців міста.

– Виборця сьогодні не так просто зацікавити, адже кожен з кандидатів представляє свою розгорнуту програму з численними переліками того, що планує зробити. На чому будете будувати свою передвиборну агітацію Ви?
– Головне, до чого закликаю виборців, це подумати над тим, якою вони хочуть бачити нашу громаду. Якщо процвітаючою, у добрі та достатку, якщо хочуть змін на краще, а головне, готові до них, – тоді нам по дорозі!
Бути готовими до змін, означає не чекати, коли хтось щось зробить, а активно втручатись в усі питання, пам’ятаючи про те, що влада в демократичній державі належить народу. І не лише підштовхувати владу, а й підставляти плече в кожній справі.
Одночасно наголошуватиму і на тому, що у своєму рішенні балотуватись на міського голову я опираюсь на команду небайдужих до долі нашого краю досвідчених людей, знавців своє справи. Наша команда разом з численними активними мешканцями Вишгородщини довела свою надійність та ефективність, відстоявши Вишгородський район. Тепер у нас нові виклики і завдання – працювати разом задля розбудови та благополуччя міської громади.
– У Вашій програмі серед основних напрямків – і підвищена увага до дітей та молоді, їх освіти, виховання, організації дозвілля.
– Забезпечення якісних умов отримання освіти та її доступності – один з моїх основних пріоритетів. Це неможливо зробити у переповнених школах та дитсадках, при дефіциті кваліфікованих кадрів.
Шлях вирішення цих питань – розробка відповідних програм для підготовки педагогів із числа місцевих мешканців, добудова приміщень шкіл та дитсадків, спорудження нових навчальних закладів (у тому числі, і через залучення інвестицій). У цю програму вписується і реконструкція та добудова приміщення центру дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт», яка дасть можливість дітям та молоді розвивати свої таланти та вподобання.
Освіта повинна бути різнопланова і давати дітям можливість найповніше розкрити свої здібності. Адже те, що ми вкладемо в наших дітей сьогодні, напряму пов’язано з тим, якою буде держава завтрашнього дня.
– Через економічні негаразди та несприятливу екологічну ситуацію сьогодні в зоні ризику не тільки люди поважного віку, а й діти. На Вашу думку, в міській громаді можливо знайти ресурси для розвитку медицини, активізації процесів охорони здоров’я?
– У пакеті напрацювань щодо розвитку міста закладаю відновлення профілактичних заходів в освітніх закладах, на підприємствах та в установах, оздоровлення дітей, належну увагу фізичній культурі та спорту, покращення якості та розширення мережі послуг, які надають заклади охорони здоров’я.
– Транспорт – важлива складова забезпечення життєдіяльності громадян. Безперечно, питання транспортного сполучення відобразилось і у Вашій програмі.
– Безумовна основа сучасного транспортного сполучення – комфортні умови та надійний перевізник. Акценти – на сполученні з містом Київ, іншими населеними пунктами району, на розвитку міського транспорту, можливості розвитку електротранспорту. Для безпечного пересування – створення велодоріжок і велопарковок.
У розрізі стану доріг та безпеки руху – облаштування третього виїзду з вулиці Кургузова, ремонти доріг, розширення дорожнього полотна на вулиці Київській, пониження бордюрів по всьому місту для зручності та доступності пересування городян з маломобільних верств населення.
Але, за великим рахунком, акцент треба робити не тільки на цьому, а й на створенні нових робочих місць, щоб вишгородці мали роботу поруч з домом, а не їхали кудись. А до Києва – то так, на екскурсію по цікавих місцях чи в театр. Хоча, з часом, сподіваюсь, матимемо змогу облаштувати приміщення для театру і у Вишгороді. Скажімо, у тому ж таки центрі «Дивосвіт» – після реконструкції.
– А як щодо належних умов побуту та відпочинку мешканців Вишгорода?
– Зосередимо увагу на утепленні фасадів старих будинків, забезпеченні освітлення прибудинкових територій, налагодженні належного водопостачання, облаштуванні зливової каналізації та інших питаннях, що впливають на якість життя громадян.
Для Вишгорода на часі – муніципальний ринок; ландшафтний парк за стадіоном «Енергетик»; міський пляж та прогулянкова зона вздовж набережної з берегоукріпленням промзони; для підтримки людей поважного віку – створення єдиного центру для розміщення ветеранських організацій, районної організації Товариства Червоного Хреста й Територіального центру соціального обслуговування. До речі, тут, у центрі, плануємо розмістити і Музей історії Вишгорода, оснащений за сучасними технологіями, щоб зацікавити дітей та молодь.
Під усі ці проекти і зміни крім бюджетних коштів потрібні ще й інвестиції. Усвідомлюючи важливість участі у грантових програмах, планую створити у місті відповідний структурний підрозділ.
За великим рахунком, у своїй програмі акцентую увагу на тих справах, об’єктах і питаннях, де, на мою думку, щось слід змінити, удосконалити, доопрацювати. А проблем існує досить багато на кожному напряму життєдіяльності міста. Їх треба вирішувати невідкладно. І вирішувати, враховуючи постійно зростаючу чисельність населення, впроваджувати нові технології, залучати кращий міжнародний досвід.
Єднаймося! Разом – ми сила!

Партійці «Європейської Солідарності» благоустроювали і озеленювали Вишгород
Зокрема, прибрали територію біля будинку № 2 на вулиці Київській, висадили дерева, пофарбували садові лави, викосили газони.
«Наше місто буде ошатне та чисте, — зауважує керівник партійного осередку Ростислав Кириченко. – І ми запланували провести кілька подібних акцій. Особливо приємно, що до акції із задоволенням долучились і наші діти. Можемо бути певними — вони продовжуватимуть кращі традиції нашої партійної сили і будуть опікуватись нашим спільним домом – Вишгородом».

Ростислав КИРИЧЕНКО
підтримує дітей та молодь
За ініціативи очільника Вишгородського партосередку «ЄС»:
Вишгородською районною радою прийнято Програму соціального захисту, за якою онкохворим дітям виділяються кошти на лікування в розмірі 50 тисяч гривень;
Проведено Конкурс екологічних ініціатив у закладах загальної середньої освіти Вишгородського району. Для нагородження переможців спрямовано 350 тисяч гривень;
Підготовлено передпроект реконструкції та прибудови до Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»;
Започатковано постійну підтримку дітей загиблих учасників АТО з наданням матеріальної допомоги;
У День вишиванки у Вишгороді новонароджені отримують у подарунок від очільника партійного осередку національні українські обереги.

«Вибір «Європейської Солідарності» Вишгородщини – здоровий спосіб
життя!»
Під таким лозунгом Вишгородська районна організація «Європейської
Солідарності» провела велопробіг
Разом з дітьми, рідними та друзями партійці проїхались по набережній Київського водосховища та по Вишгороду, демонструючи, як можна цікаво і з користю для здоров’я відпочивати, у новому форматі спілкуватися з друзями.
Ростислав Кириченко, керівник партосередку, долучився до заходу всією родиною.
«Здоров’я людини — це, певно, сьогодні найцінніше, на що маємо витрачати наш час, — зауважує Ростислав Миколайович. — Ми зробили найкращі «інвестиції» у наше здоров’я. Доречно буде зауважити, що наші кандидати від «Європейської Солідарності» у своїх програмах акцентують увагу на залученні громади, особливо дітей та молоді, до таких акцій, спрямованих на утвердження здорового способу життя, щоб у подальшому вони стали невід’ємною частиною системи охорони здоров’я».