09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У креативному просторі «Джерела»

У День позашкілля джерельна родина дружно зібралася на виставку робіт декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Творчий та креативний простір «Джерела».
 З першою подією в новому навчальному році привітала присутніх директор Центру Наталія Кисіль і давній друг закладу, людина, яка завжди готова прийти на допомогу, — Андрій Пещерін. Попередньо оглянувши частину робіт, він захоплено відгукнувся про побачене, зазначивши, що у джерелят найкращі викладачі, завжди позитивна атмосфера і що він із задоволенням приходить сюди на гостину.
Художній керівник Центру Марина Іллєнок запросила всіх до творчої майстерні «Золоті ручки» та студії художнього валяння. Тут очі розбігалися від усіляких цікавинок. Вихованці Олени Кольвах створили яскраву колекцію ляльок пані Осені, мініатюрні дари цієї багатої пори року. А студійці під керівництвом Тетяни Швидкої — багато надзвичайно милих об’ємних іграшок, картин із мокрого валяння, квітів, зручних цукерниць у пастельних тонах. Тут — і роботи самих педагогів, і тих, які не втримались і теж долучились до рукоділля. Керівник студії сучасного танцю Катерина Барладян виготовила витончених ляльок, у яких рухаються ручки, ніжки, й про одяг для них на різну погоду подбала. Так, затишна майстерня, де загалом працює 110 дітей, перетворилась на маленький творчий рай.
Зразкова студія творчості «Ра» також порадувала красою. Пейзажі, натюрморти, казкові персонажі, соняхи й строкаті айстри на малюнках, автопортрети, виконані за допомогою фарб і пластиліну, архітектурні форми — вихованці Ольги Ралко та Олени Ігоніної показали свої роботи у різних техніках.
Перегляд цих шедеврів продовжився веселими квестами, учасники яких створили спільні малюнки на асфальті та на мольбертах, дитячим сміхом, українськими піснями у виконанні вокального колективу «Співаночка» та його керівника Аліни Савчук і врученням подяк педагогам, завдяки котрим відбувся захід.
Як і скрізь, карантинні обмеження внесли певні корективи в роботу закладу. Проте, попереду — багато цікавих подій, що відбуватимуться у різних режимах і формах. Див. сторінку Вишгородського міського центру творчості «Джерело» в соціальних мережах:
Сайт – http://www.v-dzherelo.com.ua/
Instagram – https://www.instagram.com/ct_dzherelo/
Facebook – https://www.facebook.com/ctdzherelo/
YouTube – https://cutt.ly/Zd7tNPQ
Telegram – https://t.me/ct_dzherelo
Валентина ЯКОВЕНКО