24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Збережемо планету чистою

Маленька дитина активно пізнає світ довкола. Її цікавлять усі сфери людської діяльності, вона спостерігає, повторює, а потім і закріплює усе, що побачила і чому навчилась від нас. Особливо дитину цікавить природне середовище: від способу життя найменших істот до влаштування Всесвіту. Наше завдання – не лише пояснити дитині, чому іде дощик, а зайчик швидко бігає. Нам потрібно навчити її цінувати і оберігати природу, усвідомлювати наслідки своєї діяльності для довкілля.
Виходячи за межі свого подвір’я, на прогулянку чи в похід, дитина не може не помітити сміття на узбіччі чи в траві. Але безвідповідальні вчинки дорослих не повинні спонукати дитину робити так само. Навпаки – дорослі повинні показати позитивний приклад — ЯК СЛІД ПОВОДИТИСЬ.
У всьому світі поширюється новий екологічний рух серед еко-активістів та фізично активних людей – плогінг. Його принцип доволі простий – під час прогулянки чи бігу взяти із собою пакет та прибрати узбіччя.
Наша планета дістається у спадок маленьким мешканцям. Ми маємо навчити їх підтримувати планету чистою заради їхнього ж майбутнього. Тому в дитячому садочку «Сонечко» залюбки долучаємо діток до нового екоруху.
Буде здорова планета – будемо здорові і ми.
Віра ВОЛКОВА,
фізінструктор ДНЗ «Сонечко»