31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 17 – 23 серпня

ОВЕН (21.03-20.04)
Варто звернути увагу на знаки, які вам посилає доля. А от чи попереджає вона вас про небезпеку, чи привертає вашу увагу до вдалого збігу обставин, зможете розгадати тільки ви самі. У вихідні зануртеся з головою в поточні справи, так ви уникнете інтриг і пліток. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.
ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)
Поповніть коло спілкування приємними та корисними людьми. Для успішної роботи знадобиться терпіння, незворушність і витримка.
Швидко досягти успіху зараз не вийде. В особистому житті перш, ніж приймете серйозне рішення, постарайтеся все добре продумати. Не виключено, що у вихідні на вас чекає розчарування та обман. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.
БЛИЗНЯТА (22.05-21.06)
На вас чекають доленосні події в особистому житті. Ви відчуєте приплив енергії, легко опинитеся на піку успіху. У вихідні будете у гарній формі й переробите вдвічі більше справ, ніж запланували. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.
РАК (22.06-23.07)
Намагайтеся бути спокійнішими, не втрачайте контролю над емоціями. Можливо, період буде досить напружений і нервовий. Акуратність і уважність – ключові слова на роботі, щоб створити позитивне враження. Проблеми, які виникнуть, зможете вирішити тільки ви самі, не варто шукати допомоги з боку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.
ЛЕВ (24.07-23.08)
Перш ніж прийняти кінцеве рішення, необхідно все продумати і не зваблюватися на пропозиції. Через незаплановані події можуть бути порушені ваші плани. Намагайтеся не влізати у чужі конфлікти. У вихідні ситуація, імовірно, кардинально зміниться, сумніви у власних силах зникнуть, і це сприятиме підвищенню працездатності. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.
ДІВА (24.08-23.09)
Якщо будете спокійно й зосереджено працювати, то обов’язково досягнете успіху. Удача буде на вашому боці. Вам потрібно бути активнішими під час обговорення робочих питань. Завоюйте довіру керівництва, і перед вами відкриються нові можливості. Не забувайте про нагромадження домашніх справ і проблем. Можливі конфлікти з родичами. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.
ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)
Уміння слухати й чути допоможе налагодити стосунки з колегами. Саме зараз буде важливим вміння працювати в команді. При бажанні ви зможете вдало змінити вид діяльності. Не плануйте нічого серйозного й не підписуйте ніяких паперів. У вихідні краще не сперечатися з коханою людиною. Важливу роль у житті можуть зіграти родичі, вони допоможуть вирішити багато проблем. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.
СКОРПІОН (24.10-22.11)
Тиждень сприяє підведенню деяких підсумків. Не шкодуйте про втрачені можливості, ви ще можете виправити всі помилки й знайти справжнє щастя. Змінити минуле ви можете, тільки змінивши до нього своє ставлення. Прислухайтеся до внутрішнього голосу. Приділить побільше уваги особистому життю. Чекайте сюрпризів у родині. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.
СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)
Успіх обов’язково прийде, але вам необхідно докласти деякі зусилля. Проявіть ініціативу, не лінуйтеся. Бажано спрямувати свою енергію в потрібне русло, а не розтрачати її дарма. Ваша сумлінна робота обіцяє позитивні результати й прибуток. Вирішаться проблеми, які вас давно турбували. Будьте обережні у вихідні, ви можете легко піддатися дивним ідеям і потрапити в авантюрну історію. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.
КОЗЕРІГ (22.12-20.01)
Занадто небезпечно покладатися лише на розум. Поки ви будете обмірковувати кожну дрібну деталь, натхнення зникне, і вся конструкція розвалиться. Втім, втрачати голову від пристрасті також не варто. Доля неодмінно чимось порадує, але головне – зрозуміти, що це саме те, що вам потрібно. Складні переговори з діловими партнерами будуть успішними. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.
ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)
Дайте спокій старим проблемам і сконцентруйтеся на нових ідеях. Вам знадобляться зібраність і терпіння, зате зможете досягти значних успіхів. При вирішенні проблем можете розраховувати тільки на свої сили. У вихідні добре б влаштувати поїздку на природу. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.
РИБИ (20.02-20.03)
Найхвилюючі питання для вас зараз стосуються особистого життя. Слід визначитися, чого ви хочете. Час покінчити з ілюзіями й завершити стосунки, які не мають майбутнього. Змініть систему цінностей, і побачите, як зміниться ваше сприйняття світу. Потрібно допомагати оточуючим, але не звалювати всі проблеми на себе.
Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.