18.05.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Початок дня для того, щоб змінювати світ на краще!

Так вважає голова Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста України Світлана Рулевська і разом із однодумцями продовжує втілювати в життя творчі проекти.
«День 24 липня для нас розпочався о четвертій ранку. Дівочий світанок! Чарівно! Краса та магія довкілля концентровані настільки, що паморочилося в голові і перехоплювало подих!», — Світлана не приховує вражень від фотосесії на березі Київського моря, адже справді дивовижно провели час багатодітні матусі, дві мами із зони АТО і вишукана бабуся, отримавши не лише світанкову фотосесію, а й ароматне чаювання зі смаколиками, веселе спілкування і надзвичайні емоції!
Прекрасні світанкові фото в різних образах (завдяки одягу зі складу ЧХ «Щедра поличка») зробили професійні фотографи і волонтери Катерина Куцевол, Катерина Федоряк, Олександра Ромахіна, Наталія Анохіна і наймолодша — п’ятнадцятирічна волонтерка Полінка Панасенко.
«Сонечко дуже обережно виглядало, майже підглядало, що у нас відбувається і знову тихесенько ховалось. Навколо — дивовижні люди, чарівні красуні. Всі стали наче рідні», — каже фотограф і водночас модель Наталя Анохіна.
Усі дівчата на знімках — справді красуні — загадкові, витончені, мрійливі…
А ось на фото, які до 1 серпня надсилали на конкурс документальної фотографії «Літо 2020» діти та молодь від 5 до 17 років, не мало бути позувань. Нині підбито підсумки цього конкурсу.
Понад сто атмосферних робіт надійшло від 36 учасників. Відзнаку за найкращий документальний проект («Острів Великий») отримала15-річна Катерина Волкова. Її премійовано підпискою на журнал «Образотворче мистецтво» від голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка. По професійних критеріях фото відзначено також трьох кращих учасників: Гліба Ковальчука-Ільїна (9 років), Софію Мельник (11 років), Марію та Віталіну Савченко (7 і 11 років).
Ось що каже про роботи дітей член журі Надія Таравська: «…У конкурсі брали участь навіть зовсім малюки, але дуже багато робіт з глибоким змістом і прекрасно вибудуваною композицією. Сподіваюся, діти обов’язково продовжать свій шлях і будуть прекрасними фотографами. Цей світ величезний і дивовижний. Вчіться бачити його барви і передавати їх людям».
Переможців і всіх учасників конкурсу люб’язно прийняла у себе мистецька студія «Мак», що на вул. Набережній, 8-Д. Для їх усіх Вишгородський міський голова Олексій Момот підготував подарунок — прогулянку Київським морем на теплоході «Резон». Тож літні дива тривають!
«Кожне дитяче фото — оптимістичне. Діти, як фотохудожники, показують своє літо. Вони живуть у моменті і отримують від цього радість і насолоду», — розповідає Світлана Рулевська. — Підтримали цей проект міська рада, районна рада, секретар ради Тетяна Бражнікова, Компанія «Соса-Cоla», магазин натуральної продукції «Еко-Лавка», ТМ «Фьючіпси», а також вишгородська «Гільдія митців», яких об’єднав Олексій Кажан. Від митців кожен учасник виставки отримав сертифікат на безкоштовний майстер-клас».
У п’ятницю, 7 серпня о 16:00 виставку буде відкрито на Галявині казок. Охочі можуть побачити дитячі роботи протягом тижня.
Розвивати творчу особистість, морально підтримувати одне одного, створювати позитив і гарний настрій — нині складова роботи Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста України. І це добре виходить у молодих і креативних.
Валентина ЯКОВЕНКО