30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вручення автомобілів Фондом соціального страхування

С. В. ПІСКУН, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Вишгородському районі Київської області

Одним з головних напрямків роботи Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України є турбота про людей, які в результаті професійних захворювань чи травм на виробництві стали інвалідами трудового каліцтва.

Згідно постанові Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 року «Про порядок забезпечення інвалідів автомобілями», відповідно до статті 26 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України забезпечує спец автомобілями людей з обмеженими фізичними можливостями.

4 березня 2014 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Київській області було забезпечено видачу 9 автомобілів «ДЕУ-СЕНС» інвалідам внаслідок трудового каліцтва та професійних захворювань. Автомобілі були вручені інвалідам з наступних районів: Вишгородський район Ігор Іванович Савочкін — інвалід 1 групи, Білоцерківський район, м. Біла Церква, Кагарлицький район, Миронівський район, Ірпінський район, Богуславський район, Обухівський район.

Урочисте вручення автомобілів, придбаних за кошти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відбулося за адресою вул. Толстого 2с, Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинського району, Київської області. Документи та ключі інвалідам праці вручали: в.о. начальника управління Д. Ю. Костишин, заступник начальника управління М. С. Хоменко, начальник відділу медичного забезпечення М. В. Коваленко.

За кошти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України майже всі інваліди праці забезпечені автомобілями у Київській області.

Отримуючи ключі від автомобілів, інваліди праці щиро висловлювали подяку управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Київській області за підтримку та небайдужість до їх долі.

 Інваліди праці вкотре впевнились у тому, що Фонд соціального страхування завжди буде їх підтримувати та брати активну участь і втілювати у життя політику держави щодо соціальної підтримки найбільш знедоленої частини нашого суспільства.