Відділ освіти Вишгородської РДА провів змагання з баскетболу між школярами, у яких, загалом, взяли участь близько 850 учнів.
У фіналі зустрілися команди дівчат та юнаків із Вишгородської ЗОШ № 1, Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», Новопетрівської ЗОШ № 1, Лютізької ЗОШ та Катюжанської спеціалізованої школи.
За змаганнями спостерігали компетентні судді: Валерій Сивашенко, Микола Самсон, Наталія Свінчак, Валерій Зубенко та учні Вишгородської ЗОШ № 1 Дмитро Биховченко і Борис Смірнов.
Серед дівчат першість виборола команда Катюжанської спеціалізованої школи, друге місце посів Лютіж, третє — Вишгородська школа №1. Кращими баскетболістками стали Анна Демченко, Аліна Кашперська та Ярослава Кардаш.
Серед юнаків перше місце посіли вихованці Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я». Друге місце виборола команда Новопетрівської ЗОШ №1, третє — Катюжанської спеціалізованої школи. Кращими гравцями серед хлопців стали Олександр Йова та Сергій Мережко.
По завершенні змагань начальник відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту Микола Горовий, директор КДЮСШ Микола Король та заступник директора КДЮСШ Іван Карпина нагородили переможців. Призи надала мережа перукарських салонів «Шарм» (директор Тетяна Король).