30.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Карантин не впливає на роботу комунальників

У цілому карантинні обмежувальні заходи не вплинули на плани і роботу комунальних служб міста. Практично всі накреслення останнього часу успішно реалізовані.
Зокрема, проведено низку робіт із капітального ремонту доріг та внутрішньоквартальних заїздів. Так, на краще змінилися прибудинкові території по вул. Київській, 18 і 18-а та Кургузова, 4-а. Новий асфальтовий шар ліг на проїжджу частину, було розширено, на скільки це можливо, паркувальні місця для автомобілів мешканців будинків, відповідно відновлено тротуари, мощення навколо багатоповерхівок.
Найближчим часом спеціалісти ТОВ «Житлошляхбуд» (давній і надійний партнер міської ради) розпочнуть реконструкції дорожнього полотна по вулицях приватного сектору, зокрема, Сади Дніпро-8 (центральна дорога) та по вул. Володимира Мономаха. Грунтові вулиці буде мощено асфальто-бетонною сумішшю.

Роботи по благоустрою міста комунальники останнім часом зосередили на поточному ремонті найбільше відвідуваних дітьми і дорослими дитячих майданчиках. А це куточок між будинками по пр-кту Мазепи, 12 та по вул. Шолуденка, 7, а також на майданчику поряд із площею Шевченка. На цих об’єктах пофарбовані, відремонтовані пошкоджені ігрові елементи. Тепер належить відремонтувати і покрити фарбою гумове штучне покриття. В цілому по місту додалося ще два дитячі майданчики: по вул. Симоненка, 6 і на масиві «Дідовиця».
Останнім часом також були облаштовані дві нові альпійські гірки по вул. Симоненка, 10 та Симоненка, 4-в.
Можна вважати, що міська соціальна програма «Теплий під’їзд» була реалізована минулими тижнями. Нові вікна з’явилися у під’їздах будинку № 11 по вул. Кургузова. Залишилося встановити лише декілька вхідних дверей.
Не припинялися роботи і на покрівлях багатоповерхівок. Було капітально відремонтовано покриття даху по вул. Шолуденка, 6 над першим під’їздом, а незабаром фахівці розпочнуть ремонт покрівлі і на будинку № 20 по вул. Київській.
Цими тижнями у місті з’явилися два нові безпечні пішохідні переходи за адресою: вул. Грушевського №№ 1, 5.
За кошти міста також встановлено сучасне обладнання по очистці питної води по вул. Парусній (мікрорайон «Гористе»). Тепер мешканці прилеглих будинків отримують непогану питну воду.
Як завжди, по місту проводили й традиційні весняно-літні роботи по обрізці сухих дерев, регулярно поливали газони, скошували бур’яни. Тобто, попри різні карантинні обмеження виробничий ритм комунальників залишився незмінно стабільним.
Влас. інф.