06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Роботи із благоустрою тривають

Попри карантин, у місті активно тривають роботи із благоустрою. Нині закінчили ямковий ремонт доріг у приватному секторі, на основних центральних дорогах. І плавно перейшли на ті об’єкти, для яких попередньо розроблялись та є висновки експертиз.
Декілька днів тому приступили до облаштування прибудинкової території за адресами Київська, 18, 18-а і Кургузова, 4-а. Почали саме звідти, тому що на цих прибудинкових територіях нещодавно проводили земляні роботи, прокладали силовий кабель до нового садочка. Звідти перейдемо ще до ряду будинків, роботи по яких теж заплановані. Це будинки по Мазепи, 1, Дніпровській, 1. Також заплановано капітальний ремонт парковки біля будинку за адресою Дніпровська, 3.
Проведено декілька дрібних робіт. Зокрема, зроблені сходи по просп. Мазепи, 5, додаткова парковка по Грушевського, де найближчим часом буде встановлено ще один бювет. Це неподалік школи № 3 (у Фейсбуці писали, що ми там викопуємо липу). Від МКП «Водоканал» надійшло звернення про те, що в цьому місці бажано збудувати бювет, бо кількість людей, яка заселилась і заселяється в «Ярославичі-2», дуже велика, і в разі якоїсь проблеми із водопостачанням, людям не буде де набрати води.
У планах — збудувати в місті ще два бювети. Для одного (в районі заводу «Карат») робимо проект.
На цьому тижні отримали ще два додаткових висновки експертизи по двох окремих проектах. Один із них – набережна, алея Семена Поташника, продовження фотозони в напрямку від існуючої до Бегемотиків і окультурення території біля футбольного поля. Другий проект, на який теж отримали висновок експертизи, — штучне футбольне поле зі штучним гумовим покриттям за адресою Симоненка, 2, неподалік Галявини казок.
По ремонту дахів. Висновків і проектів розроблено чимало, зокрема, по вулиці Київській, 20 (1 під’їзд), 18 (3-4 підїзд), Шолуденка, 6, Шолуденка, 7, 6-а, Набережній, 8 та проспекту Мазепи, 4-а.
Наші комунальні підприємства вже закупили необхідну кількість тримерів для покосу. Днями КП «Благоустрій» і «Управляюча компанія» інтенсивно коситимуть траву. Крім того, додатково будемо залучати підрядників.
Виходимо вже на фінішну пряму щодо робіт на дитячих спортивних майданчиках. Де потрібно було провести ремонт – його проведено. Буде скрізь завезено пісок у пісочниці.
Олексій МОМОТ