05.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Медики на комунальники отримають матеріальну допомогу з міського бюджету

27 квітня в режимі відеоконференції пройшло засідання позачергової сесії Вишгородської міської ради, на якому розглянули два питання стосовно внесення змін до Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення м. Вишгорода у 2020 році та до рішення Вишгородської міської ради № 59/3 від 24.12.2019 р. «Про міський бюджет Вишгородської міської ради на 2020 рік».
Про вимушений у зв’язку з карантином новий формат сесійного засідання та прийняті рішення розповідає Вишгородський міський голова Олексій Момот:
— Так, дійсно, у нас вперше в такому експериментальному форматі пройшла сесія Вишгородської міської ради. Закон «Про місцеве самоврядування» дозволяє в період карантинних заходів проводити сесії саме в режимі онлайн, і зважаючи на те, що, згідно з висновками фахівців, саме зараз має початися пік пандемії, ми вирішили не збирати депутатів у залі й за допомогою програми Скайп провели сесію в онлайн режимі. Кожен персонально проголосував.
Розглядали два бюджетні питання. На минулій сесії, що проходила традиційно, виділили кошти на преміювання медиків, які працюють у Вишгороді, і працівників міських комунальних підприємств, які прибирають вулиці, дезінфікують будинки тощо.
На жаль, районна влада не прийняла ці кошти. Тому ми вирішили екстрено провести позачергову сесію, забрати назад субвенцію і виділити її людям, які задіяні в боротьбі з COVID, через міську програму.
Допомога видаватиметься на карткові рахунки.
Влас. інф.