29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Подбаємо про місто і його мешканців разом

7 квітня відбулася позачергова сесія Вишгородської міської ради. Я вдячний всім депутатам, які прийшли на засідання і підтримали важливі рішення. Зокрема — програму по боротьбі з коронавірусом на території міста Вишгорода і зміни до бюджету Вишгородської міської ради на 2020 рік.
Зазначена програма – це документ, що включає в себе всі заходи, які ми вживаємо і маємо на меті застосовувати у протидії коронавірусу (із цим документом можна ознайомитись на сайті Вишгородської міської ради). Це закупка дезінфікуючих і захисних засобів для лікарів, комунальників, які проводять дезінфекцію, кошти для перевезення працівників критичної сфери, котрі працюють у Вишгороді.
І друге — зміни до бюджету – рішення, яке передбачає фінансування зазначеної програми. У першу чергу, ми створили додатковий резервний фонд, аби мати простір для маневрування у разі екстрених ситуацій, пов’язаних із коронавірусом. Це також кошти на преміювання медиків (швидка медична допомога, сімейні лікарні, центральна районна лікарня). Керівники цих установ надали списки працівників, і рішенням Вишгородської міської ради їх буде премійовано. Для чого це потрібно? Сьогодні ми бачимо небезпечну тенденцію – в Україні багато медпрацівників звільняються. Адже, працюючи у найбільшій зоні ризику, вони отримують мізерну зарплату. Тож преміювання медиків – це прояв нашої уваги і поваги до них.
Також до преміювання включили всіх працівників КП «Благоустрій» і КП «Управляюча компанія». В умовах коронавірусу вони прибирають вулиці, вивозять сміття, ремонтують труби, при цьому контактують один із одним, з людьми.
Другий важливий блок — це додаткові кошти на закупку масок, халатів, дезінфікуючих засобів для лікарів та комунальників, адже є сумніви, що карантин закінчиться 24-го квітня.
Ми закупили додатково дезінфікуючі засоби для обробки під’їздів. А також – шість кварцових ламп для швидкої медичної допомоги – лампу велику для приміщення і шість мобільних, які можна використовувати в каретах швидкої медичної допомоги.
Варто зазначити, що ми продовжуємо працювати щодо розвитку міста і робимо його більш комфортним. Тож додаткові кошти були виділені для робіт із благоустрою, зокрема, на капітальні ремонти прибудинкових територій по проспекту Мазепи, 1, вулицях Дніпровській, 1, Кургузова, 4-а, Київській, 18 і 18-а. Сподіваюся, найближчим часом наші підрядні організації приступлять до робіт.
Сьогодні є багато звернень від громадян, ізольованих вдома, інвалідів, лежачих, пенсіонерів, у яких закінчилися продукти. Тому рішенням сесії ми виділили гроші організації Червоного Хреста для закупки продовольчих наборів, близько 1500 штук.
Звертатимусь до меценатів, бізнесменів, аби також долучалися, допомагали. Я свою премію, всі надбавки, які нещодавно не давали спокою певним депутатам, витратив на підтримку малозабезпечених вишгородців, багатодітних родин. Цими днями також закуплено ще 1 000 продовольчих наборів.
Прошу весь депутатський корпус, всіх меценатів приєднуватися до моєї ініціативи. Всім бажаю сил, витримки і здоров’я.
Олексій МОМОТ