08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ліквідовано масштабну пожежу в екосистемах

Незважаючи на заборони спалювання сухої рослинності, громадяни продовжують нехтувати усіма застереженнями рятувальників ДСНС України, при цьому порушуючи елементарні Правила пожежної безпеки. Саме від горіння пожеж у природних екосистемах, вогонь яких є неконтрольованим та знищує все живе на своєму шляху, а це і флора та фауна, лісові масиви, житлові, господарчі та садові будівлі, відбувається значне забруднення довкілля та погіршення родючості грунтів.
Так, 7 квітня о 14:14 до оперативно-диспетчерської служби Бородянського району надійшло повідомлення про пожежу сухої трав’яної рослинності у Бородянському районі, с. Пилиповичі.
До місця виклику було направлено чергові караули 58-го Державного пожежно-рятувального поста смт Клавдієво-Тарасове, 31-ДПРЧ смт Бородянка та 59-ДПРП смт Пісківка. Також задіяно трактор із плугом ДП «Клавдієвський лісгосп».
Рятувальниками встановлено, що відбулось загоряння трав’яного настилу, самосію хвойних молодих дерев, очерету та чагарників на загальній площі 30 га. Пориви вітру ускладнювали гасіння пожежі. Її локалізовано о 18:05 та повністю ліквідовано о 22:35.
Причина пожежі та збитки встановлюються.
Шановні мешканці Київщини! Рятувальники застерігають залишити практику випалювання сухої рослинності, листя, побутового сміття у минулому та дотримуватись Правил пожежної безпеки!
ДСНС України у Київській області