24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дотримуйтесь правил карантину: залишайтесь вдома!

На порядку денному позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 29 березня, головним було питання про посилення обмежувальних заходів стосовно недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території населених пунктів Вишгородського району, в умовах наявної медико-біологічної надзвичайної ситуації.
Вирішили: у м. Вишгороді до покращення епідемічної ситуації щодо поширення COVID-19 заборонити користуватися дитячими і спортивними майданчиками та тимчасово обмежити відвідування територій міста, які є або потенційно можуть бути місцями масового скупчення громадян.
Заборонено перебувати на майданчиках, що розташовані у парках і скверах та на прибудинкових територіях, зонах відпочинку набережної Київського водосховища. Посилення карантинних заходів передбачає повне закриття для відвідувачів спортивних майданчиків на території стадіону «Енергетик», паркової зони ЖК «Ярославичі», дитячого майданчика на проспекті Т. Шевченка (біля адмінбудинку), на території парку «Галявина казок», алеї С. Поташника та набережної Київського моря (починаючи від знаку «Чайка»).
Рішення комісії, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території Вишгородського району.
Серед заходів протидії поширенню коронавірусу — дезінфекція, яку працівники КП «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради проводять у під’їздах, на сходових клітинах і вхідних групах будинків.
Міська рада також долучилася до фінансової підтримки медиків первинної ланки – рішенням сесії міськради виділено 100 000 грн на закупівлю засобів захисту для НКП Вишгородської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги». У разі звернення Вишгородської ЦРЛ та ЦПМСД про необхідність додаткових коштів, депутати міськради готові зібратися на позачергове засідання.
Орім цього, працівників служб, що забезпечують життєдіяльність міста та району, – медиків, співробітників Нацполіції, ДСНС, військкомату, Нацгвардії, ЖКГ та ін. – безкоштовно перевозять два внутрішньоміські маршрути, які перепрофільовано на спеціальні. Санітарну обробку транспортних засобів, згідно з епідеміологічними вимогами, щоденно здійснює КП ВМР «Вишгородпастранс».
Заклик «Залишайтесь вдома» – єдине вірне рішення в умовах світової пандемії COVID-19 для кожного! Попри різні настрої жителів, таке непросте рішення має результат — у Вишгороді досі не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус!
Влас. інф.