24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Змагання зі спортивної аеробіки

Спортивна аеробіка є одним із п’яти видів гімнастики поряд зі спортивною та художньою гімнастикою, акробатикою та стрибками на батуті.
Спортивна аеробіка — це вид спорту, що має програму змагань, призначену для фізично підготовлених молодих людей і характеризується здатністю спортсмена виконувати під музичний супровід складні неперервні та високо інтенсивні з’єднання рухів, запозичених із традиційних аеробних вправ.
Одним із найефективніших спортивних танцювальних напрямків є аеробна гімнастика або аеробіка.
Федерація України зі спортивної аеробіки і фітнесу (ФУСАФ) щорічно проводить чемпіонати та кубки України.
Так, у місті Вишгороді, на базі спортивного клубу «Технофіт» є секція з аеробної гімнастики, де діти від 5 до 15 років постійно беруть участь у змаганнях. От і нещодавно вони відчайдушно змагалися за перемогу на Всеукраїнських змаганнях у Житомирі та Києві.
Відкритий чемпіонат Києва зі спортивної аеробіки, який проходив 4 березня 2020 року у спорткомплексі НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», приніс 24 золоті та 3 бронзові медалі. Щоденні тренування дали такі результати:
Індивідуальні виступи:  
Оля Білокурова — 1 місце; Антон Білокуров — 1 місце; Ілля Щербина — 1 місце; Євангеліна Южакова — 5 місце; Марія Долгополова — 6 місце, Мирослава Щербина — 6 місце.
Категорія пари:
Антон Білокуров, Оля Андрющенко — 1 місце.
Карегорія тріо:
Мілена Арзуманян, Кіра Десятова, Аня Швидченко — 1 місце;
Марія Швидченко, Аня Болтенкова, Мілана Долгополова — 3 місце. 
Група у складі: Марія Федосенко, Оля Андрущенко, Лариса Тонаканян, Софія Пивоваренко, Антон Білокуров — 1 місце.
Категорія денс: Марія Федосенко, Оля Андрющенко, Лариса Тонаканян, Оля Білокурова, Антон Білокуров — 1 місце.
Категорія степ міні: Аня Болтенкова, Аня Швидченко, Марія Швидченко, Кіра Десятова, Мілена Арзуманян, Марія Долгополова — 1 місце.
Виховала таких чемпіонів тренер Альона Федосенко (майстер спорту та багаторазова переможниця міжнародних змагань зі спортивної аеробіки), яка сама з дитинства виборювала перемоги наполегливою працею і зараз є прикладом для дітей.
Вітаємо наших маленьких спортсменів і дякуємо батькам за підтримку!
Усі змагання проходять завдяки підтримці президента федерації ФУСАФ Тетяни Пасічної. ФУСАФ є членом Міжнародної федерації гімнастики, а отже діти готуються до чемпіонатів, які проходитимуть у квітні в Румунії та в травні у Латвії.
Запрошуємо усіх охочих тренерів та майбутніх спортсменів приєднуватися до нашої дружної команди!
Ганна Єфименко