24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Талановиті та обдаровані

Нагадаємо, що в січні відбулось урочисте оголошення результатів конкурсу/Проєкту «Стипендія (премія) міського голови для обдарованих та талановитих дітей, успішної молоді міста», за який минулого року проголосували та по якому передбачили фінансування депутати Вишгородської міської ради.
Дякую Молодіжній раді при ВРДА 2019-2021, її голові Микиті Геращенку за співпрацю та спільну розробку Положення про стипендію (премію) для талановитих та обдарованих дітей та успішної молоді. Особлива подяка Ірині Карепіній, яка працювала в рамках Проєкту на волонтерських засадах, проте по зусиллях – як штатний працівник міської ради.
Вкотре дякую всім сумлінним платникам податків, завдяки яким наповнюється міський бюджет та втілюються в життя всі Програми Вишгородської міської ради, і зокрема вказаний Проєкт.
Продовжуємо рубрику, в якій будемо розповідати громаді про кожного стипендіата та його досягнення.
Номінація «Культурно-мистецька діяльність».
Маліков Богдан Олександрович (стипендіат /премія в розмірі 2 тис. грн). Зірочка великої дружньої сім’ї — студії українського народного танцю «Вишегір». Богдан – один із найкращих солістів колективу і вже не вперше представляє наше файне місто по всій Україні та Європі. Лауреат премій Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Світ у твоєму серці». Майбутній соліст ансамблю ім. Павла Вірського. Скромний і творчий хлопчик, який віддається справі на всі 100 %.
Сєдих Севастян Андрійович (стипендіат /премія в розмірі 1 тис. грн). Є активним учасником інноваційного освітньо-виховного проекту: «ІКТ і медіа-технології як інструмент творчого розвитку, самореалізації та професійної орієнтації школярів», активний член Арт-клубу «Книготворці» (керівник Жанна Романчук). Проект ІКТ і медіа-технології як інструмент творчого розвитку, самореалізації та професійної орієнтації школярів поєднує в собі 5 студій: 1. Літературна творчість. 2. Образотворче мистецво. 3. Комп’ютерний дизайн. 4.Театральна студія. 5. Проектний менеджмент (від ідеї створення книги – до її реалізації).
Також бере участь в олімпіадах з мови та літератури. Веде здоровий спосіб життя, бере участь у різноманітних спортивних змаганнях з футболу, плавання, шахів тощо. Займається музикою (грає на ударних інструментах). З ансамблем неодноразово виборювали призові місця. Також захоплюється програмуванням, де здобуває певні успіхи. Стипендію хоче направити на навчання та саморозвиток.
Поза конкурсом юних письменниць відзначив Благодійний фонд «ГІППОКРАТ», Ольга Решетняк та Максим Кацуба. Хлопці отримали у подарунок книгу «Вишгород – європейське місто», а також безкоштовну діагностику та, у разі потреби, лікування у H-Clinic.
Дякую батькам та вчителям за виховання і навчання чудових дітей, які зміцнюють віру в світле майбутнє України!
Вишгород – безумовно, місто талантів! Ми пишаємось кожним учасником і бажаємо всім міцного здоров’я, натхнення, віри у себе та у свої сили, нових здобутків та перемог!
Секретар ради Т. БРАЖНІКОВА