06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Приїхали!

У нашому молодому і древньому Вишгороді нині мешкає майже дванадцять тисяч людей поважного віку. Саме їхніми руками і невтомною працею зведено місто. Тож ця категорія мешканців заслуговує на повагу і уважне ставлення до своїх потреб у державних установах, є взірцем для підростаючого покоління як патріоти і небайдужі творці історії не тільки рідного міста, а й країни.
Проте, часто-густо саме пенсіонери, ветерани залишаються наодинці зі своїми проблемами. Зокрема, тривалий час дискутується питання про пільгове перевезення вишгородців саме цієї категорії.
Обмежені фінансові можливості людей, які віддали своє здоров’я і сили на облаштування тепер квітучого міста, спонукають їх вимагати від міської влади забезпечити пільгове користування транспортом сполученням Вишгород-Київ.
Про приниження і зневагу від водіїв до людей поважного віку доводилося неодноразово чути і читати у місцевій пресі. Тож пенсіонери зраділи появі підприємства «Вишгородпастранс» і пільговому маршруту, який чітко, за графіком обслуговує ветеранів та інших пасажирів.
Ми щиро вдячні голові міської ради Олексію Момоту, що завжди дослухається до наших потреб. Проте, не всім подобається господарська діяльність нашого мера.
Отож і про «Вишгородпастранс» неодноразово йшлося на різних засіданнях депутатів міської ради. Оскільки ветеранам не байдуже питання пільгового обслуговування, вони активно беруть участь у обговоренні. І на засіданні транспортної комісії міської ради 23 січня ц.р. люди мудрого віку також були присутні.
Глибоко обурила поведінка деяких «активістів». Чому ніхто не зупинить потік бруду, який спрямовують «правдолюби» проти ветеранів, обзивають їх продажними, підкупними мером?! Невже будівничі Вишгорода не мають права бути гідно пошанованими тими, для кого працювали все життя?!
Що вже говорити про Фейсбук, де так звані активісти виливають стільки бруду на міського голову, дозволяють поширювати лексику озлоблених обивателів і «народних месників»!
Дивує позиція членів транспортної комісії, які вочевидь ігнорували думку присутніх ветеранів, а важливе питання про пільгове перевезення пенсіонерів та долю «Вишгородпастрансу» вирішили розглядати в окремій кімнаті, де б ніхто не заважав приймати будь-яке рішення.
Оце такі «слуги народу», яких люди делегували у міську раду вирішувати їхні проблеми!
Ветерани Катерина ЗАГОРУЙКО, Галина МАЛЮК,
Валентина БЕВЗЮК,
Валентина ФІЛЬЧАКОВА
та інші