09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

В гостях у казки, і не тільки

Днями гості ЦТ «Джерело» поринули в історію «Різдвяної пісні у прозі» («Оповідання з привидами») Чарльза Діккенса.
«Це було мегакруто, неперевершено і чарівно!», «Отримали безліч задоволення та емоцій», — так після спектаклю відгукувалися глядачі і дякували керівникам дитячого драматичного театру «Експромт» Наталії Філіповій та Альоні Петлярській за неймовірно глибоку постановку, акторам старшої групи — за відмінну гру, прекрасному Центру творчості «Джерело» та його директору Наталії Кисіль — за гостинність. 
Та яке ж передноворіччя без казки?
Тож на гостей закладу чекав ще один приємний сюрприз — прем’єра «Новорічних пригод Алладіна» — яскравого, драйвового, феєричного дійства, підготовленого театральним колективом «АТОС» Ольги Хуторної за участі колективів «Джерельце», «Співаночка», «Pas de danse» та «Helen solo». Кожен вихід акторів на сцену, кожен художній номер, що органічно вплітався в сюжетну лінію, викликав у глядачів бурхливі оплески. Танці й пісні були надзвичайно запальні, а гра акторів — професійна: ростуть джерелята, а разом із ними — і їхня художня майстерність.
Ще один захід — концерт із запальними масовими драйвовими номерами показали зразковий колектив сучасного танцю під керівництвом Катерини Барладян «Pas de danse», вокальна студія «Полузір’я» Зоряни Міщенко та студія естрадного вокалу «Helen solo» Олени Єрсак-Касенич.
У танцювальних композиціях «Pas de danse» демонстрував то силу і потужність, то ніжність і плавність рухів. Але й ті, й інші захоплювали професійністю. Найменші «падедансики» і «хеленсольки» були дуже зворушливими і милими. А вокалісти «Полузір’я» з віншувальними піснями — святковими й гостинними.
У неділю, 22 грудня, казку «Новорічні пригоди Алладіна» у вщент заповненій залі двічі показали для дітей із багатодітних, малозабезпечених, неповних родин міста, а також дитячих дошкільних закладів, яких запросили на гостину до «Джерела». Кожна дитина отримала новорічний солодкий подарунок від міського голови Олексія Момота.
Словом, всі, хто побували цими днями в «Джерелі», отримали радість від дитячої творчості, відчувши наближення чарівного, казкового, феєричного, такого очікуваного всіма Нового року!
Валентина ЯКОВЕНКО,
методист ЦТ «Джерело»