24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

16 днів проти насильства

Завершилася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» та закінчується марафон, метою якого було поповнення знань про всі види насильства, привернення уваги громадськості до актуальних тем для українського суспільства, проблем подолання насильства в сім’ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
З 25 листопада по 10 грудня 2019 року спеціалісти служби у справах дітей та сім’ї проводили інформаційні кампанії у закладах освіти Вишгородського району (Старопетрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вишгородській спеціалізованій школі «Сузір’я», Литвинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, опорному загальноосвітньому навчальному закладі «Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» і ДНЗ Катюжанське вище професійне училище). Інші заклади освіти теж долучились до акції і провели профілактичні бесіди з учнями, відкриті уроки, малюнкові виставки у фойє навчальних закладів на тему «Безпечна школа».
Представники ювенальної превенції СП Вишгородського відділу поліції у Київській області проводили бесіди на тему «Закон для всіх один» щодо протидії булінгу, роз’яснювали про відповідальність за жорстоке поводження з однолітками та за вчинення кримінальних правопорушень проти особистості.
Щодня, починаючи з 25 листопада, на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook з’являлась детальна інформація: про домашнє насильство та його форми, ознаки насильства у сім’ї, яким чином визначити фізичне, сексуальне, психологічне, економічне насильство щодо дітей, розглядались питання причин агресії в сім’ї, чому одні стають кривдниками, інші — жертвами; чому постраждалі не йдуть від кривдників. Розглядався алгоритм допомоги постраждалим, механізми покарання кривдників.
Всі, хто у період з 25.11.2019 до 10.12.2019 року звертався до служби у справах дітей та сім’ї, отримав рекламно-інформаційні матеріали «СТОП насильству».
Родзинкою марафону стало відкриття фотовиставки «Сім’я — фортеця. У ній немає місця насильству», яку дуже активно підтримали сім’ї Вишгородського району. Переможцем фотовиставки стала сім’я Кучерявих (с. Нові Петрівці), 2-е місце посіла сім’я Набок (с. Нові Петрівці), 3-є — сім’я Рулевських (м. Вишгород).
Дякуємо всім, хто долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», хто підтримав ініціативу служби у проведенні марафону.
Пам’ятаймо: сім’я — це те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому сьогоденні.
Служба у справах дітей та сім’ї Вишгородської РДА