08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Екскурсія у дитячу мрію

Майже сорок членів міської організації ветеранів погожого осіннього дня відчули дитяче сприйняття світу тварин і краси рідної природи. Адже, справді, всі ми родом із дитинства.
Ми — із того покоління, котре в малому віці було обділене радощами. А про близьке спілкування із звірами та представниками фауни із різних континентів і мріяти не могли. Тож захоплююча змістовна екскурсія у зоопарк «12 місяців», що в с. Демидові, наповнила наші серця незабутніми враженнями. Про таке дозвілля подбав голова міської організації ветеранів Віктор Бабич. Він домовився і про транспорт, і про суттєву знижку на квитки.
Екскурсовод так цікаво розповідала про мешканців зоопарку, що на тлі картин Діснеївської казки дитячих фантазій час сплинув швидко і непомітно. Тут на 16-ти гектарах колишнього поля розмістилося містечко незвичайних мешканців із багатьох континентів. Для них створені умови, максимально наближені до тих, у яких вони мешкали.
Організатори унікального зоопарку подбали і про оформлення території, і про зони відпочинку для дітей та дорослих. Тут з любов’ю, по-господарськи висаджені квіти, кущі, піднімаються деревця різних порід, які з роками тінистими кронами приваблять і птахів.
Осінні барви світлим смутком огортали душу та вселяли надію, що наша щедра природа ще цвістиме багато-багато літ. Вдячні ветерани залишали зоопарк зі щирим бажанням побувати в ньому ще й влітку.
Людмила БОЛДИРЕВА,
заступник голови Вишгородської міської організації ветеранів
ФОТО — автор