08.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Лідери ВРРУС «Up Town» на зустрічі «Хто? Де? Коли?»

Лідери Вишгородської районної ради учнівського самоврядування (ВРРУС) «Up Town» спільно з «Дивосвітом» запропонували серію надзвичайно цікавих зустрічей «Є питання?», під час яких підлітки матимуть змогу поспілкуватися з дорослими, котрі мають унікальний досвід, є лідерами у сфері своєї діяльності та професіоналами своєї справи.
20 листопада відбулася перша зустріч — ініціативу підлітків підтримали Вишгородський міський голова Олексій Момот та секретар міської ради Тетяна Бражнікова.
Спілкування у форматі «Є питання?» стало цікавим діалогом для учасників зустрічі, пройшло у дружній атмосфері, було легким і невимушеним. Обговорили основні, з точки зору молоді, проблеми, що стосуються благоустрою міста, організації дозвілля молоді, можливості втілення у життя проектів, які пропонує молодь, наприклад, облаштування ще одного скейт-парку тощо.
Як зазначили учасники зустрічі, за допомогою такої форми роботи молодь вчиться брати участь у житті громади, а влада ближче знайомиться з потребами юних громадян, дослухається до їхніх порад, має змогу подивитися на проблему і шляхи її вирішення очима прогресивної молоді.
Олена ТИТАРЕНКО,
художній керівник ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт»
ФОТО — Ольга ДУМАНСЬКА,
керівник гуртка «Школа журналістики»