08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Стипендії Вишгородського міського голови для талановитої і успішної молоді

Чекаємо заявки на отримання стипендії (премії) Вишгородського міського голови. На сьогодні більшість заявок подано в номінації «спорт» та жодної — в номінаціях «соціальна сфера та громадська діяльність», а також у номінації «освіта і наука».
Кандидатами на нагородження стипендією (премією) можуть бути особи віком до 35 років, які постійно проживають у м. Вишгороді, мають високий або достатній рівень навчальних та творчих досягнень і виявили протягом року, в якому призначається стипендія, особливі успіхи, зокрема: у спорті; у культурно-мистецькій діяльності; в освіті та науці; у соціальній сфері та громадській діяльності; у підприємництві.
Розмір стипендії — від 1 до 5 тис. грн.
Визначають переможців у два тури — спочатку шляхом он-лайн голосування обирають одного переможця з кожної номінації із розміром стипендії 5 тис. грн, потім експертна комісія обирає серед інших претендентів переможців та визначає для них премію від 1 до 5 тис. грн.
Для подання заявки необхідно до 25 листопада 2019 року заповнити форму, яку розміщено на офіційному сайті, або подати документи через канцелярію Вишгородської міської ради.
Бажаємо всім успіхів!
Тетяна БРАЖНІКОВА