24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Барвисті кольори осені

Тут власноруч створили усі багатства осені — овочі і фрукти, гриби, яскраво оформлені баночки з варенням, вироби у техніці валяння – барви і різноманіття таке, що аж розбігаються очі. Це старалися вихованці студії «Золоті ручки» та гуртка валяння міського Центру творчості «Джерело». Минулого тижня їхні керівники Олена Кольвах і Тетяна Швидка запросили усіх охочих на День відкритих дверей.
«Це як виставка у новому форматі, що дає змогу батькам, дідусям, бабусям та всім цікавим не лише побачити роботи джерелят, які працюють у напрямку декоративно-ужиткового мистецтва, а й відвідати заняття», — розповіла заступник директора закладу Оксана Миненко.
Звісно, цікаво спостерігати за дітлахами, які маленькими рученятами ретельно і з любов’ю під керівництвом наставників працюють над своїми виробами. Того дня, наприклад, виготовляли для тат, дідусів і бабусь чудові чашки із сюрпризом — пакетиком чаю. «Мамам теж будуть такі подарунки, але ще й у рамочці та з квітами, — каже Олена Ростиславівна. — Адже незабаром холоди, тож маємо подбати про всіх».
Дівчатка з гуртка валяння саме закінчили свої роботи, елементи яких готували протягом кількох занять: на м’якеньких осінніх листочках повмощували хто їжачка, хто зайчатко чи ведмедика, оздобивши композиції жолудями та плодами каштанів.
Гості приходили поодинці, сім’ями й не приховували захоплення. Найактивніші гуртківці відразу ж проводили для них екскурсії, як, наприклад, для Кіри й Кирюші, які прийшли з мамою, і для директора Центру творчості Наталії Кисіль, котра зазначила: «Дітей навчають дуже хороші фахівці. Це бачимо і сьогодні, споглядаючи безліч яскравих робіт, у цьому пересвідчується і кожен, хто буває у нашому закладі. У процесі тонкої роботи діти набувають необхідних для життя навичок, самостійності, у них виховуються товариські відносини, почуття власної значимості. І, що важливо, працюють в атмосфері творчості, позитиву, естетики та з гарним настроєм і власноруч виготовленими маленькими шедеврами повертаються у свої домівки».
Валентина ЯКОВЕНКО,
методист ЦТ «Джерело»