24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Стипендія міського голови та присвоєння звання «Почесний громадянин міста»

31 жовтня відбулося засідання 57-ої сесії Вишгородської міської ради VII скликання. Депутати розглянули близько півсотні питань.
Розпочали з приємного. З нагоди Всесвітнього дня міст Вишгородського міського голову Олексія Момота подякою відзначив виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гаррі Мартін, адже, за його словами, Вишгород – одне з найпрогресивніших міст Асоціації.
Серед основних питань, які розглядали на сесії, – затвердження звіту про виконання Вишгородського міського бюджету за шість місяців 2019 року та прийняття Положення «Про стипендію Вишгородського міського голови для талановитої та успішної молоді». Згідно з Положенням, стипендію присвоюватиме спеціальна комісія у складі директорів навчальних закладів, центрів творчості та представників міськради.
Також рішенням сесії присвоєно звання почесних громадян міста президенту-голові правління благодійного фонду «Святої Ольги» Володимиру Малишеву, директору НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» Інні Шубко, секретарю Вишгородської міської ради ветеранів війни, праці, Збройних сил Світлані Брагарник та ветерану-будівельнику Володимиру Левадному.
Розглянули і блок земельних питань, попередньо опрацьованих відповідною комісією.
Влас. інф.