04.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

День захисника України у Вишгороді

На Покрову Пресвятої Богородиці, у День захисника України у РБК «Енергетик» зібралися родини Героїв, загиблих в українсько-російській війні, ветерани АТО/ООС, військовослужбовці, добровольці, волонтери, керівництво міста та жителі Вишгорода. Захисників України вітав зі святом міський голова Олексій Момот. Разом із головою ГС «ВО «Ми Українці» Іваном Татауровим учасникам бойових дій вручили пам’ятні відзнаки.
На святі виступили духовий оркестр військової частини Національної гвардії України 3027 та оркестр з міста-побратима Айхенау «Musikverein Eichenau». Глядачі то витирали сльози, коли звучали ліричні композиції, то вибухали гучними оплесками у такт драйвових військових маршів. Оркестрантів довго не відпускали зі сцени вигуками «браво»! Німецькі гості були приємно вражені реакцією вишгородців на їхню творчість та пообіцяли за першої ж нагоди знову приїхати у Вишгород.
Напередодні, 11 жовтня, на Алеї слави, що на міському цвинтарі, зібралися духовенство, учнівська молодь та керівництво міської ради, щоб віддати данину пам’яті тим, хто захистив Батьківщину ціною свого життя. Протоієрей Тарас Валах, о. Євгеній Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ, настоятель церкви Святого князя Володимира Богдан Николин відслужили поминальну панахиду. Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих на Сході України хвилиною мовчання, поклали квіти до їхніх могил (НА ФОТО).
Влас. інф.